Anasayfa / Kaliteye Dair / 2014-2015 yılı lise taban puanları (Güncel)
lise-taban-puanlari-2015

2014-2015 yılı lise taban puanları (Güncel)

2014-2015 yılı lise taban puanları na aşağıdaki ekrandan ulaşabilirsiniz. 2014 yılı TEOG taban puanları na aşağıdaki pencereden ulaşabilirsiniz. 2014 anadolu liseleri taban puanları, 2014 meslek liseleri taban puanları, 2014 fen liseleri taban puanları, 2014 sağlık meslek liseleri taban puanları, 2014 güzel sanatlar ve spor lisesi taban puanı gibi her tür okul için taban puanlara aşağıdan bakabilirsiniz.

Tercih yaparken 2014-2015 yılı lise taban puanları-guncel ve  2013 lise yüzdelik dilimleri önemli. 2013 yılı lise yüzdelik dilimlerine ulaşmak için tıklayınız.

Listeden seçiniz kısmından okul türünü yani bağlı olduğu müdürlüğü seçiniz. Açılan yeni sayfadan il-ilçe ve okul adını seçip listeleye basınız. DİKKAT!!!Sayfanın alt kısmına bakınız. Sayfada bişey çıkmadı demeyin. Pencere kutusunu yanından tutarak aşağı kaydırın. Sayfa sonunda göreceksiniz. Aradığınız okulun taban puanu yazacaktır. Ayrıca okulların boş kontenjanlarını da görebilirsiniz.Ya da bu linkten ulaşabilirsiniz. İlgili genel müdürlüğü, okul türünü, il, ilçe seçerek istediğiniz okulların taban puanlarını ve boş kontenjanlarını görebilirsiniz.

Faydalı olabilecek bir link: Sınavlar bitti, peki bundan sonraki süreç nasıl olacak. Eğitim uzmanımız cevaplıyor.  Tıklayınız

 

liselerin-yuzdelik-dilimleri-2013-2013

Hakkında kokul

Buna da göz atınız

makine-muhendisligi-bolumu-1

Makine mühendisliği okunacak en iyi 25 üniversite

Makine mühendisliği mi okumak istiyorsunuz? İşte size makine mühendisliği okumak için en iyi 25 üniversite …

11 Yorumlar

  1. saçma bir site olmuş kusura bakmayın

  2. *** sınav kardeş ?

  3. site çook güzel teşekkürler 😀

  4. BEDEN EĞİTİMİ OKUMAK İÇİN KAÇ PUAN ALMALIYIM?

    • Spor liselerinin puanlarını takip edebilirsin. Ayrıca herhangi bir liseden mezun olup ygs ye girip belli bir puan alıp üniversitelerin yeterlilik sınavlarına girip beden eğitimi öğretmeni olabilirsin. Ya da bir spor dalında milli sporcu olup herhangi bir üniversite 4 yıllık bitirdiğinde de olunabiliyor ama bu son söylediğim zamanla değişebilir. Beden öğretmenlerinin devlette atanması da zor bu arada…

  5. resim okumak için kaç puan almalıyım veya neler yapmalıyım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir