Anasayfa / Kaliteye Dair / 2015-2016 1. TEOG sınavı soruları ve cevapları

2015-2016 1. TEOG sınavı soruları ve cevapları

okul-yorumu-ekle

2015-2016 yılı 1. TEOG sınavı yapıldı. 8. sınıf öğrencilerinin girdiği TEOG sınavında öğrenciler kadar veliler de büyük heyecan yaşadı. Peki TEOG soruları nasıldı? Sınav soruları genel anlamda orta güçlükte bulundu. Her dersin içinde 1 ya da 2 tane öğrencileri zorlayan soru olduğu öğrenciler tarafından dile getirildi.

 

MEB TEOG sınav sorularını  açıkladığında aşağıdan link verilecektir.

2015-2016 teog soru ve cevapları için tıklayınız

 

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

ankarada-en-iyi-ilkokullar-arastirmasi

Ankara’da en iyi ilkokul hangisi? Araştırmamıza katılabilirsiniz

Ankara’da en iyi ilkokul hangisi? Ankara’daki en iyi devlet ilkokulu hangisi? Sizler için Ankara’da en …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.