Anasayfa / Öğretmen Köşesi / 2017-2018 yılı 7. sınıf rehberlik planı (Yeni rehberlik sisteme uygun)
2017-2018-yili-7-sinif-rehberlik-plani-yeni-rehberlik-sisteme-uygun
Rehberlik planı indir-2017-2018

2017-2018 yılı 7. sınıf rehberlik planı (Yeni rehberlik sisteme uygun)

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

2017-2018 yılı 7. sınıf rehberlik planı (Yeni rehberlik sisteme uygun)…Rehberlik planı indir, yeni rehberlik planı, 2017-2018 rehberlik planı 7. sınıf

Rehberlikte son değişikliklere uygun olarak özenle hazırlanmış 7. sınıf rehberlik planına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Umarım faydalı olur. Kaliteli dokuman paylaşmak isteyen öğretmenler, bize kaliteliokullar@gmail.com adresinden ulaşabilirler.

2017-2018 yılı 7. sınıf rehberlik planı indirme linki için tıklayınız

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

5. sınıf bilim uygulamaları dersi 1. dönem 2. yazılısı (mükemmel)

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …