Anasayfa / 28.5 hoca / 2019 YILI SINAVLA ALAN LİSELER LİSTESİ-Güncel nitelikli liseler listesi

2019 YILI SINAVLA ALAN LİSELER LİSTESİ-Güncel nitelikli liseler listesi

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.


İstanbul’da sınavla alan liseler hangileri?, 2019 Ankara’da sınavla alan liseler hangileri, 2019 İzmir’de sınavla alan liseler hangileri, 2019 Adana’da sınavla alan liseler hangileri, 2019 Bursa’da sınavla alan liseler hangileri, LGS nitelikli liseler hangileri, 2019 lgs nitelikli liseler listesi, İlçesinde sınavla alan liseler, ilçesinde nitelikli liseler, LGS 2019 başvuru tarihleri, 2019 LGS sonuçları ne zaman açıklanacak?, 2019 lgs tercihleri ne zaman yapılacak?, 2019 lgs başvuruları nasıl yapılacak?, lgs de en çok puan getiren ders hangisi?, lgs de standart sapma var mı?, lgs de hangi derste kaç soru var?

“LGS 2019, SINAVLA ALAN NİTELİKLİ LİSELER LİSTESİ VE KILAVUZ DEĞERLENDİRME” isimli videoda 2019 yılı LGS sınavı ile ilgili en çok sorulan sorularla ile ilgili sizlere yardımcı olmayı amaçlıyorum. Video içeriklerimizi faydalı buluyorsanız desteğinizi esirgemeyiniz.

MEB SINAVLA ALAN LİSELER İÇİN KILAVUZ YAYINLADI. İŞTE BAŞVURU KILAVUZU LİNKİ…

http://www.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2019_04/03134315_Kilavuz2019.pdf

LGS SÜRECİNDE GEÇEN YIL OLDUĞU GİBİ YİNE SİZLERE REHBERLİK EDECEĞİZ.

KALİTELİOKULLAR.COM
DR. EĞİTİM UZMANI

İlginiz için teşekkür eder, başarılar dilerim.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

5. SINIF GÜNEŞ, DÜNYA VE AY ÜNİTESİ PROJE ÖDEVİ NASIL YAPILIR?

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …