Anasayfa / Öğretmen Köşesi / 8. sınıf fen ve teknoloji dersi 2. dönem 3. yazılı sınavı (test)

8. sınıf fen ve teknoloji dersi 2. dönem 3. yazılı sınavı (test)

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

8. sınıf fen ve teknoloji dersi 2. dönem 3. yazılı sınavı indir, 2015 8. sınıf fen 2. dönem 3. sınavı

3. ve 6. üniteler arasından hazırlanan bir yazılı sınavıdır.  Son iki ünite dahil edilmemiştir. Dilerseniz uygulayabilir ya da bazı soruları içinden alabilirsiniz. Tamamı testtir. Umarım faydası olur. Siz de faydalı olacağına inandığınız dokümanlarınızı kaliteliokullar@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz. Bilgi paylaştıkça daha faydalı hale gelir. Kolay gelsin.

8. Sınıfyazililarikaliteliokullarcom

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

2017-2018-yili-i-donem-fen-bilimleri-dersi-zumre-ogretmenler-toplantisi-harika

2017-2018 yılı I. dönem fen bilimleri dersi zümre öğretmenler toplantısı (Harika)

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …