Anasayfa / Ankara'da kaliteli okullar / Ahmet Yesevi Ortaokulu (Boğaziçi Ortaokulu)

Ahmet Yesevi Ortaokulu (Boğaziçi Ortaokulu)

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

Cevaplamayı hedeflediğimiz anahtar cümleler:Mamak Ahmet Yesevi Ortaokulu, Mamak Ahmet Yesevi Ortaokulu nerede?, Mamak Ahmet Yesevi Ortaokulu Adres, Boğaziçi Ortaokulu, Boğaziçi Ortaokulu yorum,Boğaziçi Ortaokulu kayıt, Boğaziçi Ortaokulu nasıl, Ankara’da en başarılı okullar, Mamak’ta en başarılı okul hangisi

Mamak’ta yer alan Ahmet Yesevi Ortaokulu, eski adıyla Mamak Boğaziçi Ortaokuludur. Boğaziçi ilkokulu ve ortaokulu eskiden aynı binada ikili eğitim veriyordu, ancak 2015-2016 eğitim yılından itibaren; eski okula yaklaşık 800-900 m uzakta, yeni bir okul yapıldı ve boğaziçi ortaokulu bu yeni binaya taşınarak, tek başına ortaokul oldu. Yine ikili eğitim vermektedir. Okul açıldıktan 1-2 ay sonra okulun adı Ahmet Yesevi Ortaokulu olarak değiştirildi. Okula ulaşım şu şekilde sağlanabilir: Şehitler caddesinden geçen Ege mahallesi halk otobüsleri, ege ilkokulunun yakınına kadar gelir. Buradan okula 500m yürünür. Ya da Abidinpaşa-Sıhhıye ulaşımını sağlayan yeşil renkli tabelası olan dolmuşlar yine okulun 700-800 m yakınına kadar gelir. Okulun tam önünden geçen otobüs ya da dolmuş yoktur, ancak yakın mesafesine kadar gelen otobüs ve dolmuşlar yukarıda da bahsedildiği üzere vardır.

Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır.

Okul yetkilisi iseniz kaliteliokullar@gmail.com adresinden okulunuzun sayfası ile ilgili güncel bilgiyi paylaşabilirsiniz.

Bulunduğu İl: Ankara- Mamak

Okul Türü: Devlet

Eğitim türü: Ortaokul (İkili eğitim: 5-6.sınıflar öğlenci, 7+8.sınıflar sabahçı)

Seçilme Nedeni: Akademik ve sportif başarı 

Web adresi: http://mamakahmetyesevi.meb.k12.tr/

AHMET YESEVİ ORTAOKULU (BOĞAZİÇİ ORTAOKULU)

Fotoğraf Galerisi
Tıklayınız
Öğretim Faaliyeti
Tıklayınız.
Kalite Değerlendirme/Anketler
Tıklayınız.
Fotoğraf/Video
Tıklayınız
Sanal tur
Tıklayınız.

Cevaplamayı hedeflediğimiz anahtar cümleler:Mamak Ahmet Yesevi Ortaokulu, Mamak Ahmet Yesevi Ortaokulu nerede?, Mamak Ahmet Yesevi Ortaokulu Adres, Boğaziçi Ortaokulu, Boğaziçi Ortaokulu yorum,Boğaziçi Ortaokulu kayıt, Boğaziçi Ortaokulu nasıl, Ankara'da en başarılı okullar, Mamak'ta en başarılı okul hangisi Mamak'ta yer alan Ahmet Yesevi Ortaokulu, eski adıyla Mamak Boğaziçi Ortaokuludur. Boğaziçi ilkokulu ve ortaokulu eskiden aynı binada ikili eğitim veriyordu, ancak 2015-2016 eğitim yılından itibaren; eski okula yaklaşık 800-900 m uzakta, yeni bir okul yapıldı ve boğaziçi ortaokulu bu yeni binaya taşınarak, tek başına ortaokul oldu. Yine ikili eğitim vermektedir. Okul açıldıktan 1-2 ay sonra okulun adı Ahmet Yesevi Ortaokulu olarak değiştirildi. Okula ulaşım şu…

Ahmet Yesevi Ortaokulunun verdiği eğitimin kalitesini değerlendiriniz

Okul kalitesini genel olarak değerlendirseniz kaç verirdiniz?

Kalite Puanı

Ahmet Yesevi Ortaokulunun eğitimini kaliteli buluyor musun? Okulun eğitim kalitesini yıldızlarla puanlayabilir, ya da aşağıdan okul memnuniyetinizi içeren yorumlar ekleyebilirsiniz. Okula vereceğiniz kalite puanı, site içerisinde okul sıralamasını yükseltecek ya da düşürecektir.

User Rating: 4.45 ( 1 votes)
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

arel-koleji

AREL Koleji

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir yorum

  1. Güneş Öngelen

    Okulun öğretmen kadrosu çok iyi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.