Anasayfa / Dersane-Kurs / Akın Dil Kursu

Akın Dil Kursu

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

Akın dil kursu ile ilgili memnuniyet anketleri ve yorumlar ile, dil kursu arayanlara yardımcı olmak amaçlanmıştır.

KURS İLE İLGİLİ SORU VE BİLGİ PAYLAŞIMINI AŞAĞIDAKİ “YORUM YAZ” KISMINDAN SADECE İSİM YAZARAK YAPABİLİRSİNİZ.

Ankara’da en iyi YDS, Genel İngilizce, TOEFL, IELTS ve konuşma İngilizcesi kurslarından biri olan Akın Dil Eğitim  Merkezi ile ilgili temel bilgiler aşağıda verilmiştir. Kurs ile ilgili kalite değerlendirme anketinin, kursu seçecekler için ön bilgi olması amaçlanmaktadır.

 

Kurs Türü: Özel
Bulunduğu il: Ankara
Web Adresi:tıklayınız
Akın dil kursunun içini gezmek için tıklayınız.
Kalite   Değerlendirme Anketi[poll id=”126″]
Memnuniyet Anketi[poll id=”133″]
Adresi Atatürk Bulvarı, Atayurt İş Hanı, No: 169, Kızılay, Ankara, Türkiye
İletişim Bilgileri Tel:+ 90 312 418 18 77 ve + 90 312 417 07 20Fax: + 90 312 417 51 59


Harita
 
 Sayfanın en altında bulunan YORUM YAZ kısmından “kurs ile ilgili soru, görüş vb” belirtebilirsiniz. (Üyeliksiz, sadece isim kısmını doldurarak yorumlarınızı yazabilirsiniz).Not: Suç teşkil edecek mesajlar yayınlanmamaktadır. Yargı kurumlarının istemesi halinde IP kaydı verilir.

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kaliteliokul

Araştırmayı seven, doktora mezunu bir öğretmen. Satranç oynama ve balık tutma en büyük hobileri.

Buna da göz atınız

Final Dergisi Dersaneleri

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Yorum yok

  1. kullandığı yayınlar çok iyi,

  2. ben 55 almıştım kpdsden 2010 da Akın ingilizce kursuna gittim 71 aldım. Açıkçası sınava girmeden önce bu puanı alacağım aklımı kesmedi. Sınava bir hafta kala kampa aldılar. O işe yarasa gerek ki bu notu aldım. Ahmet hoca 70 üstü gruba giriyordu. Ondan ders alamadım. Diğer hocalarda fena değildi. Ama çok çok iyi de değildi. Kampta Ahmet hoca kendi anlatmıştı. Hızlı tekrar gibiydi ama faydasını gördüm. Daha önce karacan prestige gitmiştim. 2006 kasımda. Ordan da 56 almıştım. O kurstan çok verim alamadım. Daha doğrusu ben kpds kursundan beklentim yanlıştı. Genel ingilizce gibi bekliordum. Sonradan anladım ki bütün kurslar soru tekniğinden gidiyor. O zamanlar bayağı yadırgamıştım ama diğer kursları da görünce hepsinin kpds kurs mantığı aynı. Üniversitedeki hocam kpds ingilizcesine tarzanca derdi. Teknik taktik. Hakkaten öyleydi. Ama yds ye dönüşmüş galiba. Duyduğum kadarıyla test teknikleri işe yaramıormuş. Yıllardır ingilizceyi adam gibi öğrenemedik. Kurlu genel ingilizce kurslarına gitmek en iyisi galiba. Bu anlamda kurs tavsiyesi olan var mı? Teşekkürler.

  3. Kesinlikle tavsiye ederim. Yds için akın dil kursuna gitmiştim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.