Anasayfa / Kaliteye Dair / Alanında uzman öğretmenden ücretsiz özel ders gibi fen öğreten kanal “Fen Öğretimi”

Alanında uzman öğretmenden ücretsiz özel ders gibi fen öğreten kanal “Fen Öğretimi”

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

8. sınıf fen bilimleri ders videoları…Kendi lisans alanı fen bilimleri olan, tecrübeli bir öğretmen tarafında tarafından hazırlanan ortaokul fen bilimleri ders videolarını ilgili kanaldan izleyebilirsiniz. 8. sınıf fen bilimleri dersi konu özetleri ve örnek soru çözümleri ile sizler için okula yardımcı olma, sınava hazırlık gibi faydaları dokunabilir. 8. sınıf fen bilimleri ders videoları ile kendi öğrenme hızınıza uygun bir şekilde dersleri izleyebilir, örnek soru çözümleri ile konuyu daha iyi pekiştirebilir, basit ve akılda kalıcı teknikler ile öğrenmeyi daha kalıcı hale getirebilirsiniz.

Sadece 8. sınıf fen bilimleri ders videoları mı var? Kanalda zamanla tüm ortaokul fen bilimleri ders videoları eklenecektir. Ayrıca, ders çalışamayanlar için “ders çalışma teknikleri”, “derse motivasyon”, “hedef belirleme” gibi öğrencilerin kişisel gelişimlerine yardımcı videolar da yer almaktadır ve yer alacaktır.

Kanal’da video altlarından konu ile ilgili anlaşılmayan kısımları öğretmene sorabilirsiniz. Ayrıca kanalda canlı yayınlar ile fen öğretim videoları da yayınlanmaktadır.

Kanalın en büyük artısı, fen öğretimi alanından mezun uzman bir öğretmenin olması, akademik kariyerinin yanı sıra liseye geçiş sistemleri üzerinde uzmanlık derecesinde bilgisinin olması sayılabilir.

Aşağıda “Fen öğretimi” youtube kanalının bazı videoları eklenmiştir.

8. sınıf basit makineler videolu konu anlatımı örnek videosu aşağıda verilmiştir. Diğer 8. sınıf basit makineler konu anlatımı videoları için kanala bakabilirsiniz. Kanal linki: https://www.youtube.com/channel/UCT24wgAV4__R2sz_r9UJ2PQ

İnsanda üreme büyüme ve gelişme ile ilgili videolu ders anlatımı

“Proje ödevi nasıl hazırlanmalıdır?” ile ilgili videolu anlatım

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

ANKARA’DA EN İYİ ORTAOKULLAR (MEMNUNİYETE GÖRE)

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …