Anasayfa / Kaliteye Dair / ANKARA’DA 7 OCAK PAZARTESİ KAR TATİLİ

ANKARA’DA 7 OCAK PAZARTESİ KAR TATİLİ

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

ANKARA’DA 7 OCAK PAZARTESİ KAR TATİLİ YAPILDI MI?, Ankara’da pazartesi günü kar tatili, o ilde kar tatili yapıldı, öğrencilerin merakla beklediği haber, Ankara valiliğinden kar tatili haberi var mı? gibi pek çok manşete hızla koşup tıklıyoruz. Ama çoğu tık çekmek için yapılan haberler. Tıpkı bu haber gibi. Amacımız içi boş tık hesaplı haberleri protesto etmektir.

Resmi açıklama bekleyen Ankara’lı binlerce öğrenci Valiliğin açıklamasını bekliyor. Aslında bu işin de bir standardı olmalı ve hava şartlarına bağlı tatil kararları mesela saat 22:00 de açıklanmalıdır.

Tık bazlı haber avcılığını protesto edelim derken biz de bundan faydalandık. Zamanınızı aldığımız için kusurumuza bakmayınız.

Kar yağışının akşam 18den sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor. Pazartesi günü  sabahı eksi 11 dereceyi bulması beklenen soğuk hava nedeniyle veli ve öğrenciler endişeli.

Ankaralı öğrenci ve öğretmenlerin dilediklerinin olması dileğiyle. Nitekim yarın hava sıcaklığı çok düşük (-11 derece). Kar yağışı zayıflıyor ancak sokaklar buz pisti. Pazar gerçekleşen yoğun yağışta belediye personellerinin de resmi tatilde olması nedeniyle yeteri kadar tuzlama yapılamadı. 7 ocak pazartesi günü Ankara’da tatil olması dileğiyle…

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

LİSE 1. NAKİL SONUÇLARI NE ZAMAN YAYINLANIR?

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …