Anasayfa / En İyi 10 / Ankara'da en iyi beş sağlık meslek lisesi-2013

Ankara'da en iyi beş sağlık meslek lisesi-2013

okul-yorumu-ekle

Ankara’da en iyi beş sağlık meslek lisesi-2013, Ankara’da Sağlık Meslek Liseleri Başarı Sıralaması-2013, en iyi sağlık meslek lisesi hangisi, Ankarada en iyi sağlık meslek lisesi, kaliteli sağlık meslek lisesi

Kaliteye etki eden pek çok değişken vardır. Ancak bir okul başarılı yani yüksek puanlı öğrencileri kendine çekiyorsa, bu aslında o okulun da tutulan bir okul olduğunu yani kaliteli eğitim vermeye yakın olduğunu gösterir. O nedenle okulların taban puanları okulların kalitesi hakkında bize kesin olmamakla beraber önemli veri sunmaktadır.

Ankara’da bulunan sağlık meslek liselerinin taban puanlarını sizler için analiz ettik. 2013 yılına ait sağlık meslek liselerinin SBS taban puanlarını baz alarak, okulun en yüksek sağlık bölümünün taban puanına göre sıralamayı oluşturduk. Aşağıdaki fotoğraf galerisinden ilk beş için sıralamayı takip edebilirsiniz. Tekrar etmekte fayda var; her okulun en yüksek taban puanlı bölümüne göre sıralama oluşturulmuştur.

İşte Ankara’daki sağlık meslek liselerinin 2013 yılına göre ilk beş başarı sıralaması: (Bu sıralama kaliteliokullar.com/kokul tarafından oluşturulmuş olup, okulların 2013 SBS taban puanlarına göre en yüksek puanlarına göre yapılmıştır. Bölüm farklılığına dikkat edilmemiştir.)

 

 

 

 

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

2015-2016 1. TEOG sınavı soruları ve cevapları

2015-2016 yılı 1. TEOG sınavı yapıldı. 8. sınıf öğrencilerinin girdiği TEOG sınavında öğrenciler kadar veliler …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.