Anasayfa / En İyi 10 / Ankara'da en iyi beş sağlık meslek lisesi-2013

Ankara'da en iyi beş sağlık meslek lisesi-2013

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Ankara’da en iyi beş sağlık meslek lisesi-2013, Ankara’da Sağlık Meslek Liseleri Başarı Sıralaması-2013, en iyi sağlık meslek lisesi hangisi, Ankarada en iyi sağlık meslek lisesi, kaliteli sağlık meslek lisesi

Kaliteye etki eden pek çok değişken vardır. Ancak bir okul başarılı yani yüksek puanlı öğrencileri kendine çekiyorsa, bu aslında o okulun da tutulan bir okul olduğunu yani kaliteli eğitim vermeye yakın olduğunu gösterir. O nedenle okulların taban puanları okulların kalitesi hakkında bize kesin olmamakla beraber önemli veri sunmaktadır.

Ankara’da bulunan sağlık meslek liselerinin taban puanlarını sizler için analiz ettik. 2013 yılına ait sağlık meslek liselerinin SBS taban puanlarını baz alarak, okulun en yüksek sağlık bölümünün taban puanına göre sıralamayı oluşturduk. Aşağıdaki fotoğraf galerisinden ilk beş için sıralamayı takip edebilirsiniz. Tekrar etmekte fayda var; her okulun en yüksek taban puanlı bölümüne göre sıralama oluşturulmuştur.

İşte Ankara’daki sağlık meslek liselerinin 2013 yılına göre ilk beş başarı sıralaması: (Bu sıralama kaliteliokullar.com/kokul tarafından oluşturulmuş olup, okulların 2013 SBS taban puanlarına göre en yüksek puanlarına göre yapılmıştır. Bölüm farklılığına dikkat edilmemiştir.)

 

 

 

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

NAKİLLERDE ANKARA’NIN EN POPÜLER 5 LİSESİNİN TABAN PUANLARI NASIL DEĞİŞTİ? 2018

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …