Anasayfa / Anketler / Ankara'da en iyi devlet ortaokulu hangisi?

Ankara'da en iyi devlet ortaokulu hangisi?

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

Kaliteli eğitim vermeleriyle ün salmış, orta öğretime geçiş sınavlarında başarı göstermiş, sosyal aktivitelerde etkin, TUBİTAK yarışmaları gibi ulusal ya da uluslararası yarışmalarda başarılı öğrenciler yetiştirmiş kurumlar ankete eklenmeye çalışılmıştır. Bu özelliklerin yanında veli-öğrenci memnuniyeti yüksek kurumlar olmasına da dikkat edilmeye çalışılmıştır. Anketteki okullar ile ilgili yorumları ya da ankette yer alması gerektiğine inandığınız okulları aşağıda “yorum ekle” kısmından ekleyebilirsiniz.

[poll id=”165″]
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kaliteliokul

Araştırmayı seven, doktora mezunu bir öğretmen. Satranç oynama ve balık tutma en büyük hobileri.

Buna da göz atınız

nitelikli-okullar-proje-okullari

LKS-Nitelikli Okullar Listesinde Yer Alması Muhtemel Bazı Liseler

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …