Anasayfa / Kaliteye Dair / Ankara’da fen bilimleri özel dersi- Kaliteli ve en iyi özel ders

Ankara’da fen bilimleri özel dersi- Kaliteli ve en iyi özel ders

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Ankara’da iyi ve kaliteli özel fen dersi…Alanında uzman, kendini geliştirmiş bir öğretmenden, kaliteliokullar.com onaylı özel fen bilimleri dersi ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Özel dersi veren öğretmen ile ilgili bilgiler:

İsim/Rumuz: Orhan Hoca

Mezuniyeti: Fen Bilgisi Öğretmenliği – 2005

Eğitim düzeyi: Yüksek lisans+Doktora

Tecrübeleri: 12 yıl devlette fen bilimleri öğretmenliği (devlette kadrolu öğretmen), müdür yardımcılığı, ilçe zümre başkanlıkları, ölçme değerlendirme görevleri, kitap-makale vb. yazarlıklar ve bilimsel çalışmalar, oks-sbs-teog ve yeni sistemdeki açık uçlu sorularla ilgili uzmanlık derecesinde bilgi birikimi, özel ders tecrübesi, hafta sonu yetiştirme kursları tecrübesi, ayrıca kaliteliokullar.com’da uzman olarak okul danışmanlığı

Özel ders verdiği alanlar: Fen bilimleri (Asıl branş),  matematik (yan dal), satranç

Özel ders mekanı: Fark etmez. İletişime geçildiğinde belirlenir.

Özel ders içeriği ile ilgili detay: 

5-6-7-8. sınıf öğrencilerine okula yardımcı olacak şekilde fen bilimleri özel dersi verilir.

***LKS ile nitelikli okullar için yapılacak olan merkezi sınava hazırlık için 6,7 ve 8. sınıfların konuları plan dahilinde anlatılır. 

Etkili ve akılda kalıcı şekilde ders anlatımı ve bol soru çözümü ile başarıya ulaşmak kolaydır.

Bu süreçte bilgi ve tecrübe önemlidir.

***Öğrencilerimin liseye geçiş sürecinde rehberlik, derse odaklanma, yazılılara hazırlık gibi tüm süreçler ile ilgili rehberlik ve destek ücretsiz olarak verilir.

Ders Ücreti: 

Saati 40 TL-60TL aralığında değişir. İkamet yeri Cebeci olduğundan, ulaşıma göre ücretlendirmede değişiklik olabilir.

İletişim:

0553 720 06 07

 

 

 

 

 

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

ANKARA’DA EN İYİ ORTAOKULLAR (MEMNUNİYETE GÖRE)

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …