Anasayfa / Özel Ders / Ankara’da ucuz özel fen dersi- Ucuz matematik dersi (Yaz kampanyası-2017)

Ankara’da ucuz özel fen dersi- Ucuz matematik dersi (Yaz kampanyası-2017)

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Ankara’da özel fen dersi, Ankara’da ucuz özel fen dersi, Ankara’da TEOG hazırlık için ucuz ve kaliteli özel ders fırsatı. Yaz ayına özel fiyatlar ile yaz ayını çocuklarınız iyi bir şekilde değerlendirebilir.

Özel ders veren kişiye ait bilgiler:

ankarada-ozel-fen-dersi--2017

İsim

Orhan Hoca

Branş

Fen Bilimleri-ANKARA

Yan branş

Matematik

Verdiği dersler

Fen ve matematik (TEOG hazırlık)

Tecrübe

·         12 yıllık öğretmenlik (Bakanlıkta Öğretmen)

·         2 yıl yetiştirme kursu

·         2 yıl soru yazımı ve geliştirme (Test ve açık uçlu soru yazımı)

·         Özel ders tecrübesi

·         Ölçme değerlendirme teknikleri (seminer, çalıştay vb.)

Eğitim düzeyi

Lisans+Yükseklisns+Doktora

Açıklama

TEOG kazanım odaklı bir sınavdır. Bu nedenle konu anlatımlarında kazanım odaklı ders anlatım tekniği ile öğrencilerimizden yüksek verim yani yüksek puanlar elde edebiliyoruz.

Ücretsiz verilen eğitimler

Birebir ders dışında;

  • Verimli Ders Çalışma Yöntemleri
  • Ders Çalışma Takibi
  • Sınav Taktikleri
  • Motivasyon
  • Kariyer Planlama

konularında da öğrencilerimize ve ailelerine danışmanlık şeklinde yardımcı olmaktayım.

Özel dersin niteliği

TEOG sorularının mantığını ve hazırlanma şekli hakkında kısa bir bilgilendirme ile derslerimiz kazanım odaklı olarak ilerleyecektir. Her kazanımla ilgili konu detayı bol örneklerle verilecektir. Konu sonlarında test çözümü yapılacaktır. Alıştırma ödevleri ile öğrencilerin öğrenmede zorlandığı kısımlar tespit edilerek eksiklikler giderilecektir.

Ders Ücreti Fen bilimleri (Saat ücreti 35 TL’dir-Eylül-Haziran ayında bu ücret 50 TL’den az olmayacaktır. Yaz dönemi için belirlenen ücrettir.)

Ders süresi normalde 50 dakikadır. Ancak öğrencinin konuda zorlanması gibi durumlarda süre esneklik gösterir. Dakika değil, öğrencinin o konuyu algıla süresi önemlidir.

 

 

Yayın türü TEOG soru mantığına en uygun soru havuzu oluşturan ve kazanım bazlı ilerleyen MEB’e uygun yayın evlerinin dokümanları ile öğretim yapılacaktır.
Ödev Anlatılan konu ile ilgili hem birebir soru çözümleri yapılır hem de bir sonraki derse kadar ödevlendirme yapılır. Böylece öğrencinin zorlandığı kısımlar tespit edilir ve alınan geribildirim sonucunda gerekli iyileştirmeler yapılır.
Yan dal-Matematik Fen bilimleri asıl alanımdır ancak yan dal ise matematik öğretmenliğidir. Devlet okullarında matematik derslerine de girdim.
Ders ücreti Matematik (Saat 35 TL)

Ders süresi normalde 50 dakikadır. Ancak öğrencinin konuda zorlanması gibi durumlarda süre esneklik gösterir. Dakika değil, öğrencinin o konuyu algıla süresi önemlidir.

Ders verilen ilçeler Ankara’nın tüm merkez ilçelerinde ders verebilirim. Mamak ve çevresi için ek yol ücreti alınmaz. Ancak Çay yolu, Gölbaşı, Akyurt, Kazan, Eryaman, Sincan gibi ikametime uzak ilçelerden 10 ya da 20 TL ulaşım ücreti her geliş-gidiş için eklenir.
*NOT İki ya da daha fazla öğrenciye grup dersi verildiğinde ücretlerde indirim yapılabilir.
Ders verilen mekan Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Etüd Merkezi vb.
 İletişim  0553 720 06 07

 

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.