Anasayfa / Anadolu Liseleri / Atayurt Koleji

Atayurt Koleji

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

 

OKUL İLE İLGİLİ SORU VE BİLGİ PAYLAŞIMINI AŞAĞIDAKİ “YORUM YAZ” KISMINDAN SADECE İSİM YAZARAK YAPABİLİRSİNİZ.

 

Okul türü: Özel
Bulunduğu il: Eskişehir- Tepebaşı
Web Adresi:tıklayınız
Kalite   Değerlendirme Anketi
Adresi
İletişimBilgileri Bursa Yolu 10. Km 26200 ESKİŞEHİR     Telefon  : 0 (222) 315 03 60 – 0 (222) 315 04 64    Faks  : 0 (222) 315 03 66
E-mail  : atayurt@atayurt.com


Harita

Daha Büyük Görüntüle
 Sayfanın en altında bulunan YORUM YAZ kısmından “kolejle ilgili soru, görüş vb” belirtebilirsiniz. (Üyeliksiz, sadece isim kısmını doldurarak yorumlarınızı yazabilirsiniz).Not: Suç teşkil edecek mesajlar yayınlanmamaktadır.

 

 

  OKUL İLE İLGİLİ SORU VE BİLGİ PAYLAŞIMINI AŞAĞIDAKİ "YORUM YAZ" KISMINDAN SADECE İSİM YAZARAK YAPABİLİRSİNİZ.   Okul türü: Özel Bulunduğu il: Eskişehir- Tepebaşı Web Adresi:tıklayınız - - Kalite   Değerlendirme Anketi - Adresi İletişimBilgileri Bursa Yolu 10. Km 26200 ESKİŞEHİR     Telefon  : 0 (222) 315 03 60 - 0 (222) 315 04 64    Faks  : 0 (222) 315 03 66 E-mail  : atayurt@atayurt.com Harita Daha Büyük Görüntüle  Sayfanın en altında bulunan YORUM YAZ kısmından "kolejle ilgili soru, görüş vb" belirtebilirsiniz. (Üyeliksiz, sadece isim kısmını doldurarak yorumlarınızı yazabilirsiniz).Not: Suç teşkil edecek mesajlar yayınlanmamaktadır.    

Atayurt Koleji^'nin kalitesini değerlendiriniz

1-Okul kalitesini genel olarak değerlendirseniz kaç verirdiniz?

Kalite Puanı

Atayurt Koleji'nin kalitesini yıldızlarla ya da kalite yorumu yazarak değerlendirebilirsiniz. Kaliteli eğitim veren eğitim kurumlarını bulmak adına katkılarınız önemlidir.

User Rating: 3.85 ( 2 votes)
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kaliteliokul

Araştırmayı seven, doktora mezunu bir öğretmen. Satranç oynama ve balık tutma en büyük hobileri.

Buna da göz atınız

İstanbul Kadıköy’de en iyi özel anaokulu hangisi? Araştırma yazısı-Anket

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …