Anasayfa / Devlet İlkokulları / Ayten Şaban Diri İlköğretim Okulu
ayten-saban-diri-ilkogretim-okulu-kaliteliokullarcom-
ayten-saban-diri-ilkogretim-okulu-kaliteliokullarcom-

Ayten Şaban Diri İlköğretim Okulu

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Aşağıdaki anketlerin amacı, kaliteli okul arayanlara yardımcı olabilmektir. Bu nedenle, içtenlikle cevaplarınızı bekliyoruz.

Kalite Değerlendirme Anketi

Memnuniyet Anketi (Neden bu puanı verdiğinizi isterseniz alt kısımdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz)

Okul Türü: Devlet

web adresitıklayınız

Bulunduğu il: Ankara

Okulun hedefleri: 

Misyonu

Tüm yönleriyle tanıyarak  ilgi alanlarını keşfettiğimiz öğrencilerimizi; yaratıcı, kendine güvenen, çevresine ve topluma duyarlı, bilimsel ve demokratik düşünce yapısına sahip, hukukun üstünlüğüne inanan, Atatürk ilke ve inkılaplarının savunucusu, çağdaş yaşamın gerektirdiği evrensel bilgi, beceri ve değerlerle donatılmış bireyler olarak bir sonraki eğitim ve öğretim sürecine hazırlamaktır.

 Vizyonu

Eğitim anlayışımız ve uyguladığımız öğretim yöntemleri ile akademik ve sosyal alanlarda öncü olmak, Ayten Şaban Diri İlköğretim Okulu olarak ülkemizin seçkin okulları arasında yer almaktır.

İmkanları:

Fotoğraf Galerisi

Sosyal Faaliyetler: 

Tiyatro, İzcilik, Geziler, Çeşitli branşlarda sportif faaliyetler

Başarıları: 

2011 SBS devlet okulları Türkiye 1.

2010 SBS Ankara 1.,genelde Ankara 5., devlet okulları Türkiye 2.

2009 SBS devlet okulları Ankara ve Türkiye ve 2., genelde Türkiye 261.

2008 OKS devlet okulları Türkiye 1. 2007 OKS devlet okulları Ankara 3.

2006 OKS devlet okulları Ankara 1., genelde Ankara 9.

İletişim :

ANGORA CAD. 161. SK. BEYSUKENT
ÇANKAYA/ANKARA

E-Mail: info@aytensabandiriio.k12.tr

Telefon: 0312 235 79 01

Fax: 0312 236 03 11

Aşağıdaki anketlerin amacı, kaliteli okul arayanlara yardımcı olabilmektir. Bu nedenle, içtenlikle cevaplarınızı bekliyoruz. Kalite Değerlendirme Anketi Memnuniyet Anketi (Neden bu puanı verdiğinizi isterseniz alt kısımdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz) Okul Türü: Devlet web adresi: tıklayınız Bulunduğu il: Ankara Okulun hedefleri:  Misyonu Tüm yönleriyle tanıyarak  ilgi alanlarını keşfettiğimiz öğrencilerimizi; yaratıcı, kendine güvenen, çevresine ve topluma duyarlı, bilimsel ve demokratik düşünce yapısına sahip, hukukun üstünlüğüne inanan, Atatürk ilke ve inkılaplarının savunucusu, çağdaş yaşamın gerektirdiği evrensel bilgi, beceri ve değerlerle donatılmış bireyler olarak bir sonraki eğitim ve öğretim sürecine hazırlamaktır.  Vizyonu Eğitim anlayışımız ve uyguladığımız öğretim yöntemleri ile akademik ve sosyal alanlarda öncü olmak, Ayten…

Ayten Şaban Diri İlköğretim Okulu'nun kalitesini değerlendirmek ister misiniz?

Okul kalitesini genel olarak değerlendirseniz kaç verirdiniz?

Kalite Puanı

Okulun kalitesini iki şekilde değerlendirmek mümkün. 1-Hemen sağ alt köşeden yıldızlarla kalite puanı verebilirsiniz. 2- Aşağıdan üye olmaksızın okul yorumu ekleyebilirsiniz. Okul arayanlar için en iyi bilgiyi sizler verebilirsiniz. Aşağıdan yazacağınız yorumlarda, okulun güçlü, varsa zayıf yanlarını paylaşabilirsiniz. Mesela okulun öğretim, idari, güvenlik, ulaşık, sosyal faaliyet, akademik başarı, öğretmen kalitesi gibi pek çok konuda yorum yazabilirsiniz.

User Rating: 2.78 ( 20 votes)
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kaliteliokul

Araştırmayı seven, doktora mezunu bir öğretmen. Satranç oynama ve balık tutma en büyük hobileri.

Buna da göz atınız

Sincan mı oturuyorsunuz? Sincan en iyi ortaokul hangisi? Anket

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …