Anasayfa / Devlet İlkokulları / Ayten Şaban Diri İlköğretim Okulu

Ayten Şaban Diri İlköğretim Okulu

okul-yorumu-ekle

 

Aşağıdaki anketlerin amacı, kaliteli okul arayanlara yardımcı olabilmektir. Bu nedenle, içtenlikle cevaplarınızı bekliyoruz.

Kalite Değerlendirme Anketi

[poll id=”7″]

Memnuniyet Anketi (Neden bu puanı verdiğinizi isterseniz alt kısımdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz)

[poll id=”135″]

Okul Türü: Devlet

web adresitıklayınız

Bulunduğu il: Ankara

Okulun hedefleri: 

Misyonu

Tüm yönleriyle tanıyarak  ilgi alanlarını keşfettiğimiz öğrencilerimizi; yaratıcı, kendine güvenen, çevresine ve topluma duyarlı, bilimsel ve demokratik düşünce yapısına sahip, hukukun üstünlüğüne inanan, Atatürk ilke ve inkılaplarının savunucusu, çağdaş yaşamın gerektirdiği evrensel bilgi, beceri ve değerlerle donatılmış bireyler olarak bir sonraki eğitim ve öğretim sürecine hazırlamaktır.

 Vizyonu

Eğitim anlayışımız ve uyguladığımız öğretim yöntemleri ile akademik ve sosyal alanlarda öncü olmak, Ayten Şaban Diri İlköğretim Okulu olarak ülkemizin seçkin okulları arasında yer almaktır.

İmkanları:

Fotoğraf Galerisi

Sosyal Faaliyetler: 

Tiyatro, İzcilik, Geziler, Çeşitli branşlarda sportif faaliyetler

Başarıları: 

2011 SBS devlet okulları Türkiye 1.

2010 SBS Ankara 1.,genelde Ankara 5., devlet okulları Türkiye 2.

2009 SBS devlet okulları Ankara ve Türkiye ve 2., genelde Türkiye 261.

2008 OKS devlet okulları Türkiye 1. 2007 OKS devlet okulları Ankara 3.

2006 OKS devlet okulları Ankara 1., genelde Ankara 9.

İletişim :

ANGORA CAD. 161. SK. BEYSUKENT
ÇANKAYA/ANKARA

E-Mail: info@aytensabandiriio.k12.tr

Telefon: 0312 235 79 01

Fax: 0312 236 03 11

  Aşağıdaki anketlerin amacı, kaliteli okul arayanlara yardımcı olabilmektir. Bu nedenle, içtenlikle cevaplarınızı bekliyoruz. Kalite Değerlendirme Anketi [poll id="7"] Memnuniyet Anketi (Neden bu puanı verdiğinizi isterseniz alt kısımdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz) [poll id="135"] Okul Türü: Devlet web adresi: tıklayınız Bulunduğu il: Ankara Okulun hedefleri:  Misyonu Tüm yönleriyle tanıyarak  ilgi alanlarını keşfettiğimiz öğrencilerimizi; yaratıcı, kendine güvenen, çevresine ve topluma duyarlı, bilimsel ve demokratik düşünce yapısına sahip, hukukun üstünlüğüne inanan, Atatürk ilke ve inkılaplarının savunucusu, çağdaş yaşamın gerektirdiği evrensel bilgi, beceri ve değerlerle donatılmış bireyler olarak bir sonraki eğitim ve öğretim sürecine hazırlamaktır.  Vizyonu Eğitim anlayışımız ve uyguladığımız öğretim yöntemleri ile akademik ve…

Ayten Şaban Diri İlköğretim Okulu'nun kalitesini değerlendirmek ister misiniz?

Okul kalitesini genel olarak değerlendirseniz kaç verirdiniz?

Kalite Puanı

Okulun kalitesini iki şekilde değerlendirmek mümkün. 1-Hemen sağ alt köşeden yıldızlarla kalite puanı verebilirsiniz. 2- Aşağıdan üye olmaksızın okul yorumu ekleyebilirsiniz. Okul arayanlar için en iyi bilgiyi sizler verebilirsiniz. Aşağıdan yazacağınız yorumlarda, okulun güçlü, varsa zayıf yanlarını paylaşabilirsiniz. Mesela okulun öğretim, idari, güvenlik, ulaşık, sosyal faaliyet, akademik başarı, öğretmen kalitesi gibi pek çok konuda yorum yazabilirsiniz.

User Rating: 3.29 ( 10 votes)

Hakkında kaliteliokul

Buna da göz atınız

NERMİN MEHMET ÇEKİÇ ANADOLU LİSESİ

Cevap vermeye çalıştığımız sorular: Nermin Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi nasıl?, Ankara’da en iyi anadolu liseleri …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.