Anasayfa / 28.5 hoca / BASINÇ KONU ANLATIMI VE SORU ÇÖZÜMÜ (Süper, kapsamlı)

BASINÇ KONU ANLATIMI VE SORU ÇÖZÜMÜ (Süper, kapsamlı)

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

Basınç konu anlatımı ve soru çözümü, basınç konu anlatımı, basınç soru çözümü, 8. sınıf basınç, lgs basınç, katı basıncı, sıvı basıncı, gaz basıncı, basınç deneysel soruları, basınç soruları nasıl çözülür, lgs basınç, günlük hayatta basınç örnekleri, basınç proje ödevi, basınç test, basınç soruları.

28.5 Hoca ile kaliteli fen içeriği ve öğretimi

28.5 hoca”nın ilgili video için mesajı şu şekildedir:

“Basınç konu anlatımı ve soru çözümü” isimli videoda basınç ile ilgili deneysel soruların çözümü ve pratik akılda kalıcı yöntemler ile sizlere yardımcı olmayı amaçlıyorum. Video içeriklerimizi faydalı buluyorsanız desteğinizi esirgemeyiniz.
İlginiz için teşekkür eder, başarılar dilerim.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

SOLUNUM İLE FOTOSENTEZ ARASINDAKİ FARKLAR

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …