Anasayfa / Genel / BASİT MAKİNELER KONU ANLATIMI, MAKARALAR VE PALANGALAR DERS ANLATIMI SORU ÇÖZÜMÜ

BASİT MAKİNELER KONU ANLATIMI, MAKARALAR VE PALANGALAR DERS ANLATIMI SORU ÇÖZÜMÜ

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

“BASİT MAKİNELER KONU ANLATIMI, MAKARALAR VE PALANGALARI ANLAMAYANLAR BURAYA” isimli videodaBasit makinelerden sabit makara, hareketli makara ve palangalarla ilgili konu anlatımı, soru çözümü ve pratik yöntemlerle ile ilgili sizlere yardımcı olmayı amaçlıyorum. Video içeriklerimizi faydalı buluyorsanız desteğinizi esirgemeyiniz. Bu videoda değindiğimiz tema ve sorular şu şekilde listelenebilir: Basit makineler konu anlatımı, basit makineler, basit makineler lgs, basit makinalar, basit makineler palanga, sabit makara, hareketli makara, palangalar, lgs basit makineler konu anlatımı, sabit makara soru çözümü, hareketli makara soru çözümü, palangalar soru çözümü, kuvvetten kazanç formülü, kaç metre ip çekilmeli, basit makinelerin önemi, basit makinelerin kullanım alanları, 28,5 hoca İlginiz için teşekkür eder, başarılar dilerim.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

KALDIRAÇLAR KONU ANLATIMI VE SORU ÇÖZÜMÜ

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …