Anasayfa / Öğrenci Köşesi / Basit makineler ünitesi konu anlatımları ve canlı yayınlar bu kanalda
fen-bilimleri-konu-anlatimi
fen-bilimleri-konu-anlatimi

Basit makineler ünitesi konu anlatımları ve canlı yayınlar bu kanalda

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

Bu yazımızda sizlere liselere hazırlık için okula yardımcı ve merkezi sınava hazırlık amacıyla yayın yapan bir kanalı tanıtmak istedik. Alanında uzman bir öğretmen tarafından, “28,5 harfle fen öğretimi”ni espirili bir şekilde hedefleyen bu kanalın adı “fen öğret”. 8. sınıf fen bilimleri konu anlatımları, 7. sınıf fen bilimleri konu anlatımları, 6. sınıf fen bilimleri konu anlatımları ve 5. sınıf fen bilimleri konu anlatımlarının kanalda yer alması planlanmaktadır. Youtube üzerinden yayın yapan kanalda, basit makineler ve çeşitleri ile ilgili konu anlatımları ve örnek çözümlü sorular yer almaktadır. İlk etapta 8. sınıfın tüm konularını öğrencilere sunmayı hedefleyen kanal, ücretsiz hizmeti ile okul sınavlarına ve LKS’de yapılacak olan merkezi sınavlarda tüm 8. sınıflara yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Youtube kanalına abone olduğunuzda, kanalda yapılan canlı yayınlardan anında haberdar olabiliyor ve canlı yayın anında öğretmene sorular sorabiliyorsunuz.

Kanalı diğer benzerlerinden ayıran en önemli pozitif fark, öğretmenin kalitesi ve özellikle soru hazırlama alanındaki tecrübeleridir. Bu açıdan, tüm öğrencileri önerebiliriz. Kanalın linki ve bazı örnek video anlatımlarını aşağıda sizlere sunuyoruz.

İlerleyen zamanda 8. sınıf fen bilimleri konu anlatımları, 7. sınıf fen bilimleri konu anlatımları, 6. sınıf fen bilimleri konu anlatımları ve 5. sınıf fen bilimleri konu anlatımları ile ilgili video çekimleri kanala eklenecektir.

Fen Öğret Kanalına Abone Olmak İçin Bu Bağlantıyı Tıklayabilirsiniz. (Kaliteliokullar.com onaylı kanal)

 

Kaldıraçlar Konu Anlatımı-Canlı yayın

Hareketli Makaralar Konu Anlatımı ve Örnek Soru Çözümleri- LKS Hazırlık

8. sınıf fen bilimleri konularının anlatımı ve canlı videolar

 

 

Ders çalışmak istemeyenler için de videolar var…Ders çalışma isteğini arttıran video derslere bazı örnekler aşağıda verilmiştir.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

lise-tercihlerim-hangisi-gelir-yorumunuz-nedir-kosesi

Lise tercihlerim, hangisi gelir, yorumunuz nedir köşesi

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.