Anasayfa / Kaliteye Dair / Benim okulum/Mezun olduğum okul hakkında bilgi

Benim okulum/Mezun olduğum okul hakkında bilgi

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

8. sınıftan ya da 12. sınıftan hatta üniversiteden mezun olanlar ya da okuyanlar kendi okullarının sosyal imkanları, eğitim kalitesi, kendi memnuniyetleri ile ilgili yorumlar yapabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar kaliteli okul arayan veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz. Zira bir okulun eğitim kalitesini gösteren önemli unsurlardan biri de öğrenci memnuniyetidir.

Yorumlarınızda;

okuduğunuz ya da okumakta olduğunuz okulla ilgili

-eğitim kalitesini

-beklentilerinizi ve aldıklarınız

-sosyal faaliyet ve etkinliklerini

-okulun olumlu gördüğünüz özelliklerini

-eksik gördüğünüz yönlerini

olumlu bir dil ile yazabilirsiniz.

Yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum yaz kısmından sadece isim kısmını doldurarak belirtebilirsiniz.

Tabi yorum yaparken kişi ve kurumlara hakaret içeren yazılardan ve hukuka aykırı tavırlardan kaçınınız. Bu konuda kurallarımızı buradan okuyunuz. Eleştirilerinizi de yapıcı dille belirtmenizi tavsiye ederiz. Katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kaliteliokul

Araştırmayı seven, doktora mezunu bir öğretmen. Satranç oynama ve balık tutma en büyük hobileri.

Buna da göz atınız

Sınav tarihleri seçim nedeniyle güncellendi, YKS ne zaman yapılacak?

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.