Anasayfa / Genel / 5. sınıf bilim uygulamaları yazılı sınavı- Hatasız-güzel sorular

5. sınıf bilim uygulamaları yazılı sınavı- Hatasız-güzel sorular

okul-yorumu-ekle

5. sınıf bilim uygulamaları sınavı mı yapacaksınız? İşte sizler için çok güzel hazırlanmış 2 sayfalık bilim uygulamaları sınavı. Umarım işinize yarar. 1. dönem 1. bilim uygulamaları dersi yazılı sorularıdır. Sorular 5. sınıf fen bilimleri kitabının 1. ve 2. ünitelerinden hazırlanmıştır. Umarım işinize yarar.

Aşağıdaki linkten 1. dönem 1. bilim uygulamaları dersi yazılı sınavını indirebilirsiniz.

5. sınıf bilim uygulamaları yazılı sınavı- Hatasız-güzel sorular (0 indirme)

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

Ankara’da kaliteli fen ve teknoloji özel dersi

Ankara’da özel fen ve teknoloji dersi, Ankara’da kaliteli özel fen dersi, Ankara’da teog hazırlık için …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.