Anasayfa / Kaliteye Dair / Bir okul önerisi, bir yardım demektir.

Bir okul önerisi, bir yardım demektir.

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

İnsanların (veliler, öğrenciler vb) kaliteli eğitim hizmeti veren kurumları bulmalarını kolaylaştırmak amaçlanmaktadır. Ya kendi eğitim hayatımızda, ya da çocuklarımızın eğitimi için en az bir kere de olsa  “hangi okul iyi”, “hangi okula çocuğumu göndereyim”, ya da “hangi lise daha iyi” gibi sorular  sormuşuzdur. Ya da tayinimiz çıkmıştır, bilmediğimiz bir il ya da ilçeye gideceğizdir. Ancak çocuğumuz için hangi okulu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızlık yaşamaktasınız. Bu gibi durumlarda işinizi kolaylaştırmak asıl amacımızdır.

Kısıtlı imkanlarla, sadece kaliteli eğitim veren kurumları sitemize eklemeye özen göstermiş bulunmaktayız (okulları seçerken kullandığımız kriterler hakkımızda kısmında mevcuttur). Ülke genelinde on binlerce okul olduğunu düşünürse ve kalitenin değişebilen bir yapıda olduğu düşünülürse; hangi okulun iyi eğitim verdiği konusunda veli ve öğrencilerin yorumları, memnuniyetleri çok önem kazanmaktadır.Herkes mahallesinde bir okul ya da çocuğunu gönderdiği okul hakkında; öğrenciyseniz okuduğunuz okul hakkında yorumlarda bulunarak kaliteli okul arayanlara yardımcı olabilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçeyle ilgili okul önermek, yorum yazmak için tıklayınız. (Açılan sayfadan, okul önereceğiniz il ve ilçeyi seçerek sayfa sonundaki “yorum ekle” kısmını kullanabilirsiniz.) Yorumlarınızla, belkide o ilçede kaliteli okul arayan veli ve öğrencilere yardımcı olmuş olacaksınız. Şimdiden katkılarınız için teşekkür ederiz.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kaliteliokul

Araştırmayı seven, doktora mezunu bir öğretmen. Satranç oynama ve balık tutma en büyük hobileri.

Buna da göz atınız

LGS SINAVINA GİTMEDEN ÖNCE MUTLAKA İZLEYİN, 28.5 Hoca

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …