Anasayfa / Ankara'da kaliteli okullar / ÇANKAYA – Özyurt İlkokulu

ÇANKAYA – Özyurt İlkokulu

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özyurt İlkokulu, Özyurt İlkokulu yorum,Özyurt İlkokulu kayıt, Özyurt İlkokulu nasıl, Ankara’da en başarılı okullar, Çankaya’da en başarılı okul hangisi

Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır.

Okul yetkilisi iseniz kaliteliokullar@gmail.com adresinden okulunuzun sayfası ile ilgili güncel bilgiyi paylaşabilirsiniz.

Bulunduğu İl: Ankara- Çankaya

Okul Türü: Devlet

Eğitim türü: İlkokul

Seçilme Nedeni: Akademik başarı

Telefon : 03124379447
Belgegeçer : 03124471742
Adres : Uğur Mumcu Cad. Çayhane Sok. No57 G.O.P/ ANKARA

İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : İlçe Milli Eğitim´ e uzaklık 6 km İl Milli Eğitime Uzaklık 8 km
Yerleşim Yeri Bilgisi : Uğur Mumcu Cad. Çayhane Sok. No:57 G.O.P/ ANKARA
Özyurt İlkokulu, Özyurt İlkokulu yorum,Özyurt İlkokulu kayıt, Özyurt İlkokulu nasıl, Ankara'da en başarılı okullar, Çankaya'da en başarılı okul hangisi Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır. Okul yetkilisi iseniz kaliteliokullar@gmail.com adresinden okulunuzun sayfası ile ilgili güncel bilgiyi paylaşabilirsiniz. Bulunduğu İl: Ankara- Çankaya Okul Türü: Devlet Eğitim türü: İlkokul Seçilme Nedeni: Akademik başarı Telefon : 03124379447 Belgegeçer : 03124471742 Adres : Uğur Mumcu Cad. Çayhane Sok. No57 G.O.P/ ANKARA İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : İlçe Milli Eğitim´ e uzaklık 6 km İl Milli Eğitime Uzaklık 8 km Yerleşim Yeri Bilgisi : Uğur Mumcu Cad. Çayhane Sok.…

Hürriyet İlkokulu'nun-Çankaya- kalitesini değerlendirmek ister misiniz?

Okul kalitesini genel olarak değerlendirseniz kaç verirdiniz?

Kalite Puanı

Hürriyet İlkokulunun-Çankaya-kalitesini yıldızlarla aşağıdan oylayabilir, ya da yorum yazarak okulun kalitesi hakkında bilgi verebilirsiniz. Mesela, okulun hangi özelliklerinden memnunsunuz? Okul memnuniyetinizi paylaşarak pek çok kişiye faydalı olacak bilgi sunabilirsiniz.

User Rating: 3.68 ( 8 votes)
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

yenikoy-orfi-cetinkaya-ilkokulu-kaliteliokullarcom

Yeniköy Örfi Çetinkaya İlkokulu-ortaokulu

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …