Anasayfa / 28.5 hoca / Ders çalışma planı nasıl hazırlanmalı, tatil için öneriler

Ders çalışma planı nasıl hazırlanmalı, tatil için öneriler

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

15 tatilin ilk haftasındayız. Bazılarımız sadece tatil, bazılarımız sadece ders çalışayım düşüncesinde olabilir. Halbuki olması gereken ikisinin de dengeli bir şekilde yapması gerektiğidir. Aşağıdaki videoda tatilde nasıl plan yapılması gerektiği ve nasıl çalışılması gerektiğine yönelik eğitim uzmanımız 28.5 hocanın önerileri yer almaktadır. Kendisine video altından yorumlar kısmında sorularınızı iletebilirsiniz. Hepinize iyi tatiller diliyoruz.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

LGS’YE SON 1 AY KALA NASIL ÇALIŞMALIYIZ?

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …