Anasayfa / Genel Liseler / Doruk Okulları

Doruk Okulları

okul-yorumu-ekle

OKUL İLE İLGİLİ SORU VE BİLGİ PAYLAŞIMINI AŞAĞIDAKİ “YORUM YAZ” KISMINDAN SADECE İSİM YAZARAK YAPABİLİRSİNİZ.

 

Okul türü: Özel
Bulunduğu il: Adıyaman
Web Adresi:tıklayınız
Kalite   Değerlendirme Anketi[poll id=”148″]
Adresi
İletişimBilgileri
Yeni Sanayi Mah. Petrol Cad. No:15
Merkez
Adıyaman
02100
Türkiye
e-Posta: dorukokullari@hotmail.com
Telefon: 0416 227 23 34
Belgegeçer: 0416 227 23 37
Cep Telefonu Numarası: 0507 785 69 29


Harita
 Sayfanın en altında bulunan YORUM YAZ kısmından “kolejle ilgili soru, görüş vb” belirtebilirsiniz. (Üyeliksiz, sadece isim kısmını doldurarak yorumlarınızı yazabilirsiniz).Not: Suç teşkil edecek mesajlar yayınlanmamaktadır.

 

 

OKUL İLE İLGİLİ SORU VE BİLGİ PAYLAŞIMINI AŞAĞIDAKİ "YORUM YAZ" KISMINDAN SADECE İSİM YAZARAK YAPABİLİRSİNİZ.   Okul türü: Özel Bulunduğu il: Adıyaman Web Adresi:tıklayınız - - Kalite   Değerlendirme Anketi[poll id="148"] - Adresi İletişimBilgileri Yeni Sanayi Mah. Petrol Cad. No:15 Merkez Adıyaman 02100 Türkiye dorukokullari@hotmail.com 0416 227 23 34 0416 227 23 37 0507 785 69 29 Harita -  Sayfanın en altında bulunan YORUM YAZ kısmından "kolejle ilgili soru, görüş vb" belirtebilirsiniz. (Üyeliksiz, sadece isim kısmını doldurarak yorumlarınızı yazabilirsiniz).Not: Suç teşkil edecek mesajlar yayınlanmamaktadır.    

Doruk okullarının verdiği eğitimi kaliteli buluyor musunuz?

Kalite Puanı

Doruk okullarının verdiği eğitimin kalitesini yıldızlarla değerlendirebilirsiniz. Ya da okul ile ilgili, memnun kaldığınız noktaları paylaşabilirsiniz. Okulun sosyal faaliyetleri, akademik başarısı, ulaşım, öğretmen kalitesi giğbi pek çok konuda kalite yorumu yazarak, kaliteli okul arayanlara yardımcı olabilecek bilgileri yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

User Rating: Be the first one !

Hakkında kaliteliokul

Buna da göz atınız

Erenköy İlkokulu Kadıköy

Erenköy İlkokulu, Erenköy İlkokulu yorum,Erenköy İlkokulu kayıt, Erenköy İlkokulu nasıl, İstanbul’da en başarılı okullar, İstanbul’da en başarılı ilk okul …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.