Anasayfa / Kaliteli dosya yükle

Kaliteli dosya yükle

Kaliteli olduğunu düşündüğünüz eğitim dokümanlarını paylaşabilirsiniz. Peki neler olabilir bu dosyalar?
-Yıllık planlar
-Zümre toplantıları
– Kulüp planları ve dokümanları,
-Egzersiz belge ve dokümanları,
-Yazılı örnekleri
– Performans ve proje konuları
-Eğitim video ve flashlar

Bize kaliteliokullar@gmail.com adresinden dosyalarınızı ulaştırabilir ya da aşağıda yer alan iletişim kutusundan dosyalarınızı yollayabilirsiniz.
PAYLAŞMAK, YARDIMCI OLMAK MUTLU OLMAKTIR. PAYLAŞIMDAN FAYDALANACAK OLANLAR ADINA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.