Anasayfa / Ankara'da kaliteli okullar / DSİ İlkokulu- Çankaya

DSİ İlkokulu- Çankaya

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

Cevaplamayı hedeflediğimiz anahtar cümleler:DSİ İlkokulu, DSİ İlkokulu yorum,DSİ İlkokulu kayıt, DSİ İlkokulu nasıl, Ankara’da en başarılı okullar, Çankaya’da en başarılı okul hangisi

Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır.

Okul yetkilisi iseniz kaliteliokullar@gmail.com adresinden okulunuzun sayfası ile ilgili güncel bilgiyi paylaşabilirsiniz.

 

Okul Adı : DSİ İlkokulu
Telefon : 0090 312 219 69 77 Belgegeçer0090 312 219 69 76
WEB Adresi : http://dsiio.meb.k12.tr
Adres : Eskişehir Yolu 8. Km. DSİ Lojmanları 2. Kısım içi Çankaya ANKARA

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Çankaya İlçe Merkezine Uzaklık 8 Km
Ulaşım : Kızılaydan Eskişehir Yoluna giden Dolmuş ve Belediye Otobüsleri ile
Yerleşim Yeri Bilgisi : Eskişehir yolu 8.km Mustafa Kemal Mah. DSİ Lojmanları 2.Kısım içi Çankaya/ANKARA
Cevaplamayı hedeflediğimiz anahtar cümleler:DSİ İlkokulu, DSİ İlkokulu yorum,DSİ İlkokulu kayıt, DSİ İlkokulu nasıl, Ankara'da en başarılı okullar, Çankaya'da en başarılı okul hangisi Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır. Okul yetkilisi iseniz kaliteliokullar@gmail.com adresinden okulunuzun sayfası ile ilgili güncel bilgiyi paylaşabilirsiniz.   Okul Adı : DSİ İlkokulu Telefon : 0090 312 219 69 77 Belgegeçer0090 312 219 69 76 WEB Adresi : http://dsiio.meb.k12.tr Adres : Eskişehir Yolu 8. Km. DSİ Lojmanları 2. Kısım içi Çankaya ANKARA YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Çankaya İlçe Merkezine Uzaklık 8 Km Ulaşım : Kızılaydan Eskişehir…

DSİ İlkokulu'nun kalitesini değerlendiriniz.

Kalite Puanı

DSİ İlkokulu'nun kalitesini yıldızlarla ve yorumunuzla değerlendirebilirsiniz. Sizce bu okulun hangi özellikleri iyi? Memnun olduğunuz özellikleri paylaşarak pek çok kişiye bu okul ile ilgili faydalı bilgi sunabilirsiniz.

User Rating: 3.02 ( 10 votes)
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

nermin-mehmet-cekic-anadolu-lisesi-kaliteliokullarcom

NERMİN MEHMET ÇEKİÇ ANADOLU LİSESİ

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …