Anasayfa / Anaokulu/Kreşler / Edremit Özel Özcan İlkokulu ve Ortaokulu

Edremit Özel Özcan İlkokulu ve Ortaokulu

okul-yorumu-ekle

 

OKUL İLE İLGİLİ SORU VE BİLGİ PAYLAŞIMINI AŞAĞIDAKİ “YORUM YAZ” KISMINDAN SADECE İSİM YAZARAK YAPABİLİRSİNİZ.

 

Okul türü: Özel
Bulunduğu il: Edremit-Balıkesir
Web Adresi:tıklayınız
Sanal Gezinti: için tıklayınız
Kalite   Değerlendirme Anketi[poll id=”189″]
Adresi Özel Özcan İÖO, Camivasat İncirlipınar Mevkii
Telefonu  Tel:  0 266 3722424

Fax: 0 266 3740666

x
Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: ÖZEL ÖZCAN İLKÖĞRETİM OKULU

 
 Sayfanın en altında bulunan YORUM YAZ kısmından “kolejle ilgili soru, görüş vb” belirtebilirsiniz. (Üyeliksiz, sadece isim kısmını doldurarak yorumlarınızı yazabilirsiniz).Not: Suç teşkil edecek mesajlar yayınlanmamaktadır.

 

  OKUL İLE İLGİLİ SORU VE BİLGİ PAYLAŞIMINI AŞAĞIDAKİ "YORUM YAZ" KISMINDAN SADECE İSİM YAZARAK YAPABİLİRSİNİZ.   Okul türü: Özel Bulunduğu il: Edremit-Balıkesir Web Adresi:tıklayınız Sanal Gezinti: için tıklayınız Kalite   Değerlendirme Anketi[poll id="189"] Adresi Özel Özcan İÖO, Camivasat İncirlipınar Mevkii Telefonu  Tel:  0 266 3722424 Fax: 0 266 3740666 x Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: ÖZEL ÖZCAN İLKÖĞRETİM OKULU    Sayfanın en altında bulunan YORUM YAZ kısmından "kolejle ilgili soru, görüş vb" belirtebilirsiniz. (Üyeliksiz, sadece isim kısmını doldurarak yorumlarınızı yazabilirsiniz).Not: Suç teşkil edecek mesajlar yayınlanmamaktadır.  

Okulun kalitesini değerlendiriniz

Kalite puanı

Okulun akademik başarısını, öğretmen kalitesini, sosyal faaliyetleri, güvenlik ve idare kalitesini düşünerek puan verseniz, kalite puanınız kaç olurdu? İsterseniz sayfa sonundan bu okul ile ilgili kalite yorumu yazabilirsiniz.

User Rating: 2.96 ( 6 votes)

Hakkında kaliteliokul

Buna da göz atınız

İlhami Ahmet Örnekal İlkokulu

İlhami Ahmet Örnekal İlkokulu, İlhami Ahmet Örnekal İlkokulu yorum,İlhami Ahmet Örnekal İlkokulu kayıt, İlhami Ahmet Örnekal …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Yorum yok

  1. 8 YIL BU OKULDA OKUDUM. BU SENE MEZUN OLDUM. SBS DE 487,729 PUANLA TÜRKİYE SIRALAMASINDA 1728.OLDUM OKULUMU VE ÖĞRETMENLERİMİ ÇOK ÖZLEYECEĞİM. BANA HER KONUDA ÇOK BÜYÜK DESTEK OLDULAR.

  2. meraba ben elif sizin mesacınızı bekliyorum

  3. MOHAMMADALI-HEFZOLLESAN

    en mesur okul ankarada neresi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.