Anasayfa / 28.5 hoca / ELEKTRİKLENME VE ÇEŞİTLERİ, ELEKTRİK ÜNİTESİ KONU ANLATIMI

ELEKTRİKLENME VE ÇEŞİTLERİ, ELEKTRİK ÜNİTESİ KONU ANLATIMI

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

“ELEKTRİK YÜKLERİ, ELEKTRİKLENME VE ENERJİ DÖNÜŞÜMLERİ (Tek videoda elektrik)” isimli videoda elektrik ünitesi ile ilgili sizlere yardımcı olmayı amaçlıyorum.

Video içeriklerimizi faydalı buluyorsanız desteğinizi esirgemeyiniz. bu videoda değindiğimiz tema ve sorular şu şekilde listelenebilir:

Elektroskop nedir, elektriklenme, elektrik, elektrik lgs, yenilenebilir enerji kaynakları, fosil yakıtlar, güç santralleri, tükenen enerji kaynakları, yük, Benjamin Franklin deneyi, yük deneyleri, topraklama, sigorta, elektrik tasarrufu, jeneratör, hidroelektrik santralleri nasıl çalışır, rüzgar santrali nasıl çalışır, etki ile elektriklenme, tesir ile elektriklenme, dokunma ile elektriklenme, sürtünme ile elektriklenme, elektriklenme türleri, ebonit çubuk, cam çubuk, elektrik deneyleri, elektrik soru çözümü, elektrik konu anlatımı, kaçak elektrik, enver projesi, lgs 2019 elektrik

• Geçen yıl çektiğimiz kağıt kalem videolarımızı izlemek için açıklamalar kısmındaki linki tıklayınız ya da oynatma listesinden konu ile ilgili videolara ulaşabilirsiniz.
ELEKTRİKLENME ÇEŞİTLERİ, TOPRAKLAMA, ŞİMŞEK VE YILDIRIM OLUŞUMU KONU ANLATIMI (DENEYLİ ANLATIM)
https://www.youtube.com/watch?v=mMuhgtji0wM&list=PLUsAY2zMe69jsiumBf_OWYG_Y9Y6g7ljs&index=36
ELEKTROSKOP KONU ANLATIMI VE ÖRNEK SORU ÇÖZÜMÜ, PRATİK YÖNTEM
https://www.youtube.com/watch?v=U1lNqHKj1vA&list=PLUsAY2zMe69jsiumBf_OWYG_Y9Y6g7ljs&index=35
İlginiz için teşekkür eder, başarılar dilerim.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

LİSE TERCİH SONUÇLARI (YERLEŞTİRME SONUÇLARI) SAAT KAÇTA AÇIKLANIR?

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …