Anasayfa / Ankara'da kaliteli okullar / Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu

Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Cevaplamayı hedeflediğimiz anahtar cümleler:Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu, Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu yorum, Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu kayıt, Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu nasıl, Ankara’da en başarılı okullar, Etimesgutta en başarılı okul hangisi

Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır.

Okul yetkilisi iseniz kaliteliokullar@gmail.com adresinden okulunuzun sayfası ile ilgili güncel bilgiyi paylaşabilirsiniz.

Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu-İletişim Bilgileri

Telefon : 0312 280 51 48
Belgegeçer : 0312 280 93 63
Adres : Eryaman 1. Etap Betontaş Blokları 17317 Ada Şehit Taner Ekici Sokak N0 8 Etimesgut/ANKARA
 

İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Ulusa 17 km, Kızılaya 23 km, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 5km, Merkeze 7 km´dir
Ulaşım : Şehrin her tarafından otobüs ve dolmuş ile ulaşım mümkündür.
Yerleşim Yeri Bilgisi : Çevremizde oturanların sosyo-ekonomik durumları iyidir.
Cevaplamayı hedeflediğimiz anahtar cümleler:Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu, Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu yorum, Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu kayıt, Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu nasıl, Ankara'da en başarılı okullar, Etimesgutta en başarılı okul hangisi Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır. Okul yetkilisi iseniz kaliteliokullar@gmail.com adresinden okulunuzun sayfası ile ilgili güncel bilgiyi paylaşabilirsiniz. Eryaman Cumhuriyet Ortaokulu-İletişim Bilgileri Telefon : 0312 280 51 48 Belgegeçer : 0312 280 93 63 Adres : Eryaman 1. Etap Betontaş Blokları 17317 Ada Şehit Taner Ekici Sokak N0 8 Etimesgut/ANKARA   İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Ulusa 17 km, Kızılaya 23 km, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 5km,…

Eryaman Cumhuriyet Ortaokulunun kalitesine puan verin

Okul kalitesini genel olarak değerlendirseniz kaç verirdiniz?

Kalite puanı

Eryaman Cumhuriyet Ortaokulunun verdiği eğitimden memnun musunuz? Okulun kalitesini yıldızlarla değerlendirebilir ya da aşağıdan yorum ekleyebilirsiniz. Vereceğiniz yıldızlar, okulun sitemiz içindeki kalite sıralamasına etki edecektir.

User Rating: 2.31 ( 4 votes)
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

Sincan mı oturuyorsunuz? Sincan en iyi ortaokul hangisi? Anket

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …