Anasayfa / Dersane-Kurs / Final Dergisi Dersaneleri

Final Dergisi Dersaneleri

okul-yorumu-ekle

 

DERSANE İLE İLGİLİ SORU VE BİLGİ PAYLAŞIMINI AŞAĞIDAKİ “YORUM YAZ” KISMINDAN SADECE İSİM YAZARAK YAPABİLİRSİNİZ. Dersane ile ilgili yapacağınız yorumlarla kaliteli dersane arayanlara rehberlik ederek yardımcı olabilirsiniz!

Ankara’da en iyi YGS, LYS dersanelerinden biri olan Final Dergisi Dersaneleri  ile ilgili temel bilgiler aşağıda verilmiştir. Dersane ile ilgili kalite değerlendirme anketinin, kursu seçecekler için ön bilgi olması amaçlanmaktadır.

 

Kurs Türü: Özel
Bulunduğu il: Ankara
Web Adresi:tıklayınız
[reklam2]
Kalite   Değerlendirme Anketi[poll id=”128″]
Adresi
Adres: Atatürk Bulvarı No:74 Kızılay
Telefon: 312 425 60 23
Faks: 312 425 60 61
E-posta: ankara@fdd.com.tr
 
 

 TÜRKİYE’DEKİ FİNAL DERGİSİ DERSANELERİNİN ADRESLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Harita

Daha Büyük Görüntüle
 Sayfanın en altında bulunan YORUM YAZ kısmından “kolejle ilgili soru, görüş vb” belirtebilirsiniz. (Üyeliksiz, sadece isim kısmını doldurarak yorumlarınızı yazabilirsiniz).Not: Suç teşkil edecek mesajlar yayınlanmamaktadır. Yargı kurumlarının istemesi halinde IP kaydı verilir.

 

Hakkında kaliteliokul

Buna da göz atınız

En iyi inşaat mühendisliği sıralaması TOP 25 (2015 Yılı)

En iyi inşaat mühendisliği hangi üniversitede? Bu sorunun cevabını bu yazımızda arayalım istedik ve küçük …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.