Anasayfa / Ankara'da kaliteli okullar / Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu

Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu, Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu Bilgi ve Yorumlar, Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu Kayıt

Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır.

Bulunduğu İl-İlçe: Ankara- Çankaya

Okul Türü: Devlet

Web adresi: için tıklayınız

Adres : Emek Mahallesi 8. Cadde No 9 Bahçelievler / Çankaya / ANKARA

İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Ankara Valiliği´ne yaklaşık 6 km. uzaklıkta, Çankaya Kaymakamlığı´na yaklaşık 5 km. uzaklıkta.
Ulaşım : ANKARAY Bahçelievler durağına yaklaşık 150-200 m. mesafede, Konya yolu otobüs ve dolmuş duraklarına 100 m. mesafede bulunan okulumuzun üzerinde bulunduğu Emek 8. caddeden Sıhhiye – Keçiören dolmuşları geçmektedir.
Yerleşim Yeri Bilgisi : Okulumuz Emek Mahallesi sınırları içinde, Bahçelievler Mahallesine yakın bir mesafede bulunmaktadır. Okulumuzun çevresinde 1.000,00 – 2.500,00 TL arasında kiralık evler bulunabilir.
Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu, Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu Bilgi ve Yorumlar, Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu Kayıt Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır. Bulunduğu İl-İlçe: Ankara- Çankaya Okul Türü: Devlet Web adresi: için tıklayınız Adres : Emek Mahallesi 8. Cadde No 9 Bahçelievler / Çankaya / ANKARA İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Ankara Valiliği´ne yaklaşık 6 km. uzaklıkta, Çankaya Kaymakamlığı´na yaklaşık 5 km. uzaklıkta. Ulaşım : ANKARAY Bahçelievler durağına yaklaşık 150-200 m. mesafede, Konya yolu otobüs ve dolmuş duraklarına 100 m. mesafede bulunan okulumuzun üzerinde bulunduğu Emek 8. caddeden Sıhhiye - Keçiören dolmuşları geçmektedir.…

Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulunun kalitesini değerlendiriniz

Okul kalitesini genel olarak değerlendirseniz kaç verirdiniz?

Kalite Puanı

Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulunun kalitesini yıldızlarla değerlendiriniz. Okul ile ilgili memnuniyetinizi aşağıdan yorum şeklinde yazabilirsiniz. Vereceğiniz kalite puanı, okulun sitemiz içindeki sıralamasını yükseltecek ya da düşürecektir.

User Rating: 3.79 ( 11 votes)
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

Sincan mı oturuyorsunuz? Sincan en iyi ortaokul hangisi? Anket

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …