Anasayfa / Ankara'da kaliteli okullar / Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu

Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu, Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu Bilgi ve Yorumlar, Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu Kayıt

Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır.

Bulunduğu İl-İlçe: Ankara- Çankaya

Okul Türü: Devlet

Web adresi: için tıklayınız

Adres : Emek Mahallesi 8. Cadde No 9 Bahçelievler / Çankaya / ANKARA

İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Ankara Valiliği´ne yaklaşık 6 km. uzaklıkta, Çankaya Kaymakamlığı´na yaklaşık 5 km. uzaklıkta.
Ulaşım : ANKARAY Bahçelievler durağına yaklaşık 150-200 m. mesafede, Konya yolu otobüs ve dolmuş duraklarına 100 m. mesafede bulunan okulumuzun üzerinde bulunduğu Emek 8. caddeden Sıhhiye – Keçiören dolmuşları geçmektedir.
Yerleşim Yeri Bilgisi : Okulumuz Emek Mahallesi sınırları içinde, Bahçelievler Mahallesine yakın bir mesafede bulunmaktadır. Okulumuzun çevresinde 1.000,00 – 2.500,00 TL arasında kiralık evler bulunabilir.
Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu, Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu Bilgi ve Yorumlar, Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu Kayıt Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır. Bulunduğu İl-İlçe: Ankara- Çankaya Okul Türü: Devlet Web adresi: için tıklayınız Adres : Emek Mahallesi 8. Cadde No 9 Bahçelievler / Çankaya / ANKARA İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Ankara Valiliği´ne yaklaşık 6 km. uzaklıkta, Çankaya Kaymakamlığı´na yaklaşık 5 km. uzaklıkta. Ulaşım : ANKARAY Bahçelievler durağına yaklaşık 150-200 m. mesafede, Konya yolu otobüs ve dolmuş duraklarına 100 m. mesafede bulunan okulumuzun üzerinde bulunduğu Emek 8. caddeden Sıhhiye - Keçiören dolmuşları geçmektedir.…

Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulunun kalitesini değerlendiriniz

Okul kalitesini genel olarak değerlendirseniz kaç verirdiniz?

Kalite Puanı

Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulunun kalitesini yıldızlarla değerlendiriniz. Okul ile ilgili memnuniyetinizi aşağıdan yorum şeklinde yazabilirsiniz. Vereceğiniz kalite puanı, okulun sitemiz içindeki sıralamasını yükseltecek ya da düşürecektir.

User Rating: 3.58 ( 8 votes)
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

arel-koleji

AREL Koleji

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

2 Yorumlar

  1. kESİNLİKLE GÜLEN MUHARREM PAKOĞLUNU öneririm.hem fiziki koşulları gayet iyi .idari kadrosunun,ögretmen kadrosunun çocuklara birey olarak deger veren anlayışı akademik başarıyıda getiriyor.

    • merhaba deniz hanım/bey ben kızımı öğretmenleriyle donanımlı çocukları bırakmayan eğitim anlamında çocuklara sıkı sıkı sarılan disiplini ve güvenliği olan bir okula vermek istiyorum . bana Çankaya halide edip Adıvar ve muharrem pakoğlu birde Anıttepe dediler okulun geliş gidiş saatlerini ve etütü varmı bilgi verirseniz çok sevinirim. mailden konuşabiliriz teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.