Anasayfa / Devlet İlkokulları / İstanbul Bağcılar ilçesinin kaliteli ilkokulu “Cumhuriyet ilkokulu”tanıtım sayfası
istanbul-bagcilar-ilcesinin-kaliteli-ilkokulu-cumhuriyet-ilkokulu
istanbul Bağcıların gözde ilkokulu

İstanbul Bağcılar ilçesinin kaliteli ilkokulu “Cumhuriyet ilkokulu”tanıtım sayfası

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

İstanbul Bağcılar ilçesinin kaliteli ilkokulu “Cumhuriyet ilkokulu”tanıtım sayfası…Bağcılar’da en iyi ilkokul hangisi?, Bağcılar’da hangi ilkokul en iyisi?, Bağcılar’da kaliteli ilkokul hangisi? gibi sorular soruyorsanız, doğru adrestesiniz. Bu sayfada Bağcılar’da bulunan ve 2017 yılı için yaptığımız”Bağcılar’da en iyi ilkokul hangisi?” isimli araştırmamızda uyguladığımız anketlerde en çok oyu alan Bağcılar Cumhuriyet İlkokulu’nu bu sayfada sizlere tanıtmaya çalışacağız. Okul ile ilgili yorumları bu sayfa sonundan yazabilirsiniz. Yorum yazmak için üye olmanıza gerek yoktur.

ÖĞRENCİ SAYISI: 1800

ÖĞRETMEN SAYISI: 60

DERSLİK SAYISI: 47

 ADRES: İnönü Mh. Hoca Ahmet Yesevi Cd. 424. Sk. No3 Bağcılar / İST.
OKUL BAĞCILAR İLÇESİ MERKEZİNE 500 MT UZAKLIKTADIR. BAĞCILAR ATEŞTUĞLA OTOBÜS HATLARI İLE OKULA ULAŞILABİLİR.
TEL: 0 212 433 01 02
OKULUN RESMİ WEB SİTESİ: http://bagcilarcumhuriyetilkokulu.meb.k12.tr

Araştırmamız sonucunda 2017 yılında Bağcılar ilçesinde en kaliteli devlet ilkokulu seçilmiştir.

 

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

arel-koleji

AREL Koleji

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …