Anasayfa / Devlet İlkokulları / İstanbul Bağcılar ilçesinin kaliteli ilkokulu “Cumhuriyet ilkokulu”tanıtım sayfası
istanbul-bagcilar-ilcesinin-kaliteli-ilkokulu-cumhuriyet-ilkokulu
istanbul Bağcıların gözde ilkokulu

İstanbul Bağcılar ilçesinin kaliteli ilkokulu “Cumhuriyet ilkokulu”tanıtım sayfası

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

İstanbul Bağcılar ilçesinin kaliteli ilkokulu “Cumhuriyet ilkokulu”tanıtım sayfası…Bağcılar’da en iyi ilkokul hangisi?, Bağcılar’da hangi ilkokul en iyisi?, Bağcılar’da kaliteli ilkokul hangisi? gibi sorular soruyorsanız, doğru adrestesiniz. Bu sayfada Bağcılar’da bulunan ve 2017 yılı için yaptığımız”Bağcılar’da en iyi ilkokul hangisi?” isimli araştırmamızda uyguladığımız anketlerde en çok oyu alan Bağcılar Cumhuriyet İlkokulu’nu bu sayfada sizlere tanıtmaya çalışacağız. Okul ile ilgili yorumları bu sayfa sonundan yazabilirsiniz. Yorum yazmak için üye olmanıza gerek yoktur.

ÖĞRENCİ SAYISI: 1800

ÖĞRETMEN SAYISI: 60

DERSLİK SAYISI: 47

 ADRES: İnönü Mh. Hoca Ahmet Yesevi Cd. 424. Sk. No3 Bağcılar / İST.
OKUL BAĞCILAR İLÇESİ MERKEZİNE 500 MT UZAKLIKTADIR. BAĞCILAR ATEŞTUĞLA OTOBÜS HATLARI İLE OKULA ULAŞILABİLİR.
TEL: 0 212 433 01 02
OKULUN RESMİ WEB SİTESİ: http://bagcilarcumhuriyetilkokulu.meb.k12.tr

Araştırmamız sonucunda 2017 yılında Bağcılar ilçesinde en kaliteli devlet ilkokulu seçilmiştir.

 

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

arel-koleji

AREL Koleji

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.