Anasayfa / Ortak Sınav/SBS Rehberi / İstanbul Bağcılar'da anadolu liseleri taban puanları 2014

İstanbul Bağcılar'da anadolu liseleri taban puanları 2014

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

İstanbul  Bağcılar’daki anadolu liseleri, İstanbul  Bağcılar’daki anadolu liseleri taban puanları,  İstanbul  Bağcılar’daki anadolu liseleri taban puanları 2014 Aşağıda İstanbul  Bağcılar İlçesinde yer alan anadolu liselerinin 2014 yılı A grubu yerleştirmeleri sonucunda ortaya çıkan taban puanlar yer almaktadır. Ayrıca özel okula yapılan yerleştirmeler sonucunda boşalan kontenjanlar da açıklanmıştır. İlk nakiller 5 Eylül Cuma günü yapılacaktır. İlk nakil yerleştirmeler sonucunda kontenjan ve taban puanlar güncellenecektir.  Aşağıdaki veriler ise 2014 asıl yerleştirme sonucunda oluşan taban puanlardır. İşte İstanbul  Bağcılar’daki anadolu liselerinin 2014 yılı taban puanları (ilk yerleştirmeler; nakil sonuçları etki etmemiştir taban puanlara)

Okul Boş Kontenjan ve Taban Puan Listesi
6 adet kayıt listelendi…
Okul Okul Türü Yabancı Dil Sınıf Nakil Kontenjanı A Grubu Yerleştirme
Taban Puan
Bağcılar Akşemsettin Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 9.Sınıf 0 404,5124
Bağcılar Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 9.Sınıf 0 377,5473
Bağcılar İbni Sina Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 9.Sınıf 0 409,7152
Barbaros Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 9.Sınıf 2 391,7148
Dr. Kemal Naci Ekşi Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 9.Sınıf 1 432,3998
Mehmet Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 9.Sınıf 1 435,9805

A Grubu Yerleştirme Taban Puan; Ortaöğretime Geçiş Uygulaması kapsamında alınan (A) Grubu okul tercihleri yerleştirme işlemleri sonucu oluşmuş taban puan bilgisidir.  

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

İstanbul Beşiktaş'taki anadolu liselerinin taban puanları 2014

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …