Anasayfa / Anketler / İstanbul Sultangazi’de en iyi devlet ilkokulunu seçiyoruz – ANKET
istanbul-sultangazide-en-iyi-devlet-ilkokulunu-seciyoruz-anket
istanbul-sultangazide-en-iyi-devlet-ilkokulunu-seciyoruz-anket

İstanbul Sultangazi’de en iyi devlet ilkokulunu seçiyoruz – ANKET

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

İstanbul Sultangazi’de en iyi devlet ilkokulu araştırması… İstanbul Sultangazi’de hangi ilkokul en iyi? Sultangazi’deki en iyi devlet ilkokullarını sizlerin oyları ile belirlemeyi amaçlıyoruz. Ankette tek soru yer almaktadır ve anket süresi 1 yıldır. Sadece 30 saniyenizi alacak olan ankete katılmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

İstanbul Sultangazi’de en iyi devlet ilkokulu araştırmasına katılmak için tıklayınız. Araştırma sonuçlarını oy kullandıktan sonra görebilirsiniz.

Sultangazi ilçesi için yaptığımız bir diğer araştırmaya katılmak isterseniz aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. Bu araştırmada ise anket değil, memnuniyet yorumu temele alınmaktadır. İşte yorum yazarak katılabileceğiniz diğer araştırmamız.

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

bayburtta-en-iyi-liseler-siralamasi-2017-tum-liseler-anket-kaliteliokullar.com

Bayburt’ta en iyi liseler sıralaması- 2017 (Tüm liseler) Anket

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …