Anasayfa / Anketler / İstanbul’da en iyi ve en başarılı fen lisesi hangisi? Seçiyoruz Anket ve sonuçları
istanbulda-en-iyi-en-basarili-fen-lisesi-hangisi-seciyoruz-anket
istanbulda-en-iyi-en-basarili-fen-lisesi-hangisi-seciyoruz-anket

İstanbul’da en iyi ve en başarılı fen lisesi hangisi? Seçiyoruz Anket ve sonuçları

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Bu yazımızda şu sorulara cevap arıyoruz: İstanbul’da en iyi ve en başarılı fen lisesi hangisi?, İstanbul’da hangi fen lisesini önerirsiniz?, başarısı yüksek olan fen liseleri hangisi?, Avrupa yakasında hangi fen lisesini önerirsiniz? Anadolu yakasında hangi fen lisesini önerirsiniz?, gibi pek çok soru soruluyor. Bu sorulara cevap bulmak amacıyla sizlere çok kısa sadece 30 saniyenizi alacak bir anket hazırladık. Ankete katılmak ve sonuçları görmek için linki tıklayabilirsiniz.

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

istanbulda-en-iyi-devlet-ilkokullari-hangileri-anketler

İstanbul’da en iyi devlet ilkokulları hangileri?-ANKETLER

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …