Anasayfa / Kaliteye Dair / İstanbul’da kar tatili olur mu? Validen açıklama

İstanbul’da kar tatili olur mu? Validen açıklama

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

İstanbul’da kar tatili olur mu? Validen açıklama bekleniyor. Meteorolojiden alının bilgiler ise kar yağışının pazar öğlenden sonra etkisini azaltacağı ve pazartesi ise hafif düzeyde yağış görüşeceği yönünde. Ancak sıcaklıklar sıfırın altında seyrediyor. Kar yağışının devam etmemesi ancak soğuk hava ve buzlanma nedeniyle veli ve öğrenciler 9 Ocak Pazartesi gününün tatil olup olmayacağını merak ediyor. İstanbul valisi Vasip ŞAHİN’den gün içerisinde açıklama bekleniyor.

 

İşte Pazartesi günü için saat başı hava durumu beklentisi

Pazar gecesi

Pazartesi Gündüz:

Hava durumu kaynağı: accuweather com

İstanbul’da beklenen yoğun kar yağışı nihayet geldi. Meteorolojinin yaptığı son dakika uyarılarının ardından dün akşam itibari ile kar yağışı tüm İstanbul’u etkisi altına aldı. Kar yağışının gelecek haftaya kadar devam etmesi beklenirken öğrencilerin ve velilerin gözü kulağı İstanbul Valiliği’nden gelecek açıklamaya çevrildi. 9 Ocak Pazartesi günü İstanbul’da okullar tatil olacak mı? İstanbul Valisi açıklama yaptı mı? Öğrenciler Pazartesi günü okullar tatil mi sorusunun cevabını ararken Vasip Şahin’den henüz bir açıklama gelmedi.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

DEPREM EĞİTİMİ BELGESELİ – Depremle yaşama bilincinin oluşması için hazırlanmıştır

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …