Anasayfa / Araştırma yazılarımız / İyi yani kaliteli bir özel okul nasıl olmalıdır?

İyi yani kaliteli bir özel okul nasıl olmalıdır?

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.
İyi yani kaliteli bir özel okul nasıl olmalıdır? İyi yani kaliteli bir özel okul nasıl olmalıdır? İyi bir özel okulda hangi özellikler olmalıdır? Hayalinizdeki özel okul nasıldır? Bu konuda siz değerli veli ve öğrencilerin görüşlerini almak için küçük bir anket hazırlanmıştır. Araştırmaya vereceğiniz katkı, eğitimde kalitenin artması için önemlidir. Ankete katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz. Ankete katılmak ve sonuçları görmek için tıklayınız. Ya da aşağıdaki pencereden ankete katılabilir ve gönder tuşu ile anketi gönderebilirsiniz. *Araştırmanın tüm hakları kaliteliokullar.com’a aittir. Kaynak göstermeden kullanılamaz.
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

Nitelikli okullar listesi ne zaman açıklanacak? Listeye girmesi beklenen bazı okullar

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …