Anasayfa / Araştırma yazılarımız / İzmir'de en iyi devlet ortaokulları araştırması

İzmir'de en iyi devlet ortaokulları araştırması

okul-yorumu-ekle

İzmir’de en iyi devlet ortaokulu hangisi? İzmir’in kaliteli eğitim veren devlet ortaokullarını sizler için araştırdık. Araştırmada okulların sınav başarıları ve öğrenci-veli memnuniyetleri dikkate alınmıştır (Öğrenci veli memnuniyetinde, özellikle forum siteleri taranmış, bazı okullar hakkında da araştırmacıların kendi topladıkları bilgiler kullanılmıştır.) 4+4+4 sistemiyle bazı okullar ilkokul, bazıları ortaokul, bazıları hem ortaokul hem ilkokul olarak hizmet vermektedir. Haziran 2013 itibariyle güncel bir şekilde bilgiler verilmiştir.

Hakkında kaliteliokul

Buna da göz atınız

diyarbakirda-bir-bina-bes-okul

Diyarbakır’da tek binada beş okul

Ülkemizde eğitim öğretimde kalite artışını bekliyoruz. Ancak pek çok faktör bu artışa engel oluyor. Bunlardan …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

8 Yorumlar

 1. Doğanlar Hüsnü Bornovalı Ortaokulu da iyi

  • Katkınızdan dolayı teşekkür ederiz. Hangi açıdan iyi olduğuna dair bilgi verirseniz iyi okul arayanlara daha faydalı olabilirsiniz.

 2. bencede cok onemlı bır konu orta okul arayısındayım saygılar yardımcı olursanız sevinirim..

 3. Merhaba, vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. 3 okul arasında kararsız kaldım hangisi daha iyi bilemiyorum, bu okullar hakkında bilgisi olanlar cevaplarsa çok sevinirim. Güzelyalı Ortaokulu, Asil Nadir Ortaokulu ve Hakkı Oğuz Tabaoğlu Ortaokulu.

  • Rica ederim, işinize yaradıysa sevindim. Devlet okullarında atama, rotasyon vb. pek çok nedenle çok sık değişiklikler olabiliyor. Bu noktada, en güncel bilgi site ziyaretçilerinden gelmektedir. İnşallah sorunuza en güncel yanıtı veren ziyaretçilerimiz olur.

 4. ARSEL ORTAOKULU

  DEVLET TEŞVİKLİ TAM GÜN EĞİTİM GÜÇLÜ KADRO
  AÇILIŞA ÖZEL FİYATLAR İZMİR’İN TEK DÖNÜŞÜM ORTAOKULU

  https://www.facebook.com/pages/%C3%96ZEL-ARSEL-Ortaokulu/283420948513277?ref=hl

 5. Sayfanızda etüt merkezimin ismi yer alabilir mi?
  ÇİĞLİ BİLGİ BAŞARI ETÜT

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.