Anasayfa / Kırık link bildir

Kırık link bildir

Zamanla okulların web sitelerindeki güncellemeler nedeniyle bazı sayfalarda hatalar oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda bizlerin hatayı fark etmesi gecikebilmektedir. Bizden önce hatayı fark ettiğinizde, bize çalışmayan sayfanın url adresini, adres satırından kopyalayıp, gönderebilirsiniz. Kırık link göndermek için yukarıdaki formu doldurup gönder tuşuna basınız ya da kaliteliokullar@gmail.com adresine mail atabilirsiniz… Ayrıca kanun hükmünde kararname ile kapatılan bazı özel okullar oldu. Bu okulların tamamını sitemizden çıkarttık. Yine de gözden kaçan, ya da sitemizde yer alıp da çeşitli sebeplerle kapatılan okullar var ise form ile ya da mail ile bizi bilgilendirebilirsiniz. Böylece dinamik bir şekilde sizlere daha iyi hizmet sunabiliriz. Katkılarınız, ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Kaliteliokullar.com

Site Editörü

 

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.