Anasayfa / Kaliteye Dair / LGS PUANINI VE YÜZDELİK DİLİMİNİ YAZ, İSTEDİĞİN OKULU UZMANIMIZ YORUMLASIN

LGS PUANINI VE YÜZDELİK DİLİMİNİ YAZ, İSTEDİĞİN OKULU UZMANIMIZ YORUMLASIN

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

LGS 2018 sonucu belli oldu mu?, LGS sonuçları ve yüzdelik dilimleri, LGS 2018 sonuçları ve yüzdelik dilimleri, Liselerin taban puanları düşer mi?, x lisesi tutar mı?, Tercihleri nasıl yapmalıyız?, Hangi okulu tercihlere eklemeliyim?, tercih yaparken liselerin taban puanlarına mı yoksa Türkiye geneli yüzdelik dilimlerine mi bakmalıyım?

Kısaca lise tercih süreci ile ilgili olarak aklınıza takılanları 28.5 hoca’ya sorabilirsiniz. İlgili sorulara hocamızın verdiği cevapları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan soruları sorabilir, puan ve yüzdelik dilimlerinizi, istediğiniz okulları yazarak yorumlamasını isteyebilirsiniz.

Not: Genellikle 23.30-01.30 saatleri arasında yazılan tüm soruları video altından youtube/28.5 hoca kanalında cevaplamaktadır.

ViDEO ALTINDAN SORULARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

kalite-standartlari

EĞİTİMDE KALİTE İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …