Anasayfa / Kaliteye Dair / LİSE TABAN PUANLARI DÜŞER Mİ? LİSE TERCİHLERİ NASIL YAPILACAK? LGS NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

LİSE TABAN PUANLARI DÜŞER Mİ? LİSE TERCİHLERİ NASIL YAPILACAK? LGS NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

LİSE TABAN PUANLARI DÜŞER Mİ?, LİSE TERCİHLERİ NASIL YAPILACAK?, LGS NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Konu ile ilgili eğitim uzmanımızın sunduğu rehberlik videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Sorularınızı eğitim uzmanımıza bu sayfa altından ya da video altından yorum şeklinde sorabilirsiniz.

“OKUL PUANLARI DÜŞER Mİ? LİSE TERCİHLERİ NASIL YAPILACAK? ” isimli videoda LGS ne zaman açıklanacak?, LGS tercihleri ne zaman başlayacak?, LGS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? gibi pek çok merak edilen soru ile ilgili sizlere yardımcı olmayı amaçlıyorum. Video içeriklerimizi faydalı buluyorsanız desteğinizi esirgemeyiniz. Bu videoda değindiğimiz tema ve sorular şu şekilde listelenebilir: Okul puanları düşer mi?, Lise taban puanları düşer mi?, Lise yüzdelik dilimleri ne demek?, Lise tercihleri nasıl yapılmalı?, LGS sonuçları ne zaman açıklancak?, Lise tercihleri ne zaman yapılacak? Tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İlginiz için teşekkür eder, başarılar dilerim. ***NOT: BU VİDEO İÇERİK 11.06.2018 TARİHİNDEKİ LGS SÜREÇ BİLGİLERİ İLE TERCİH KLAVUVUZ HENÜZ YAYINLANMADAN ÖNCE ÇEKİLMİŞTİR. YAYIN TARİHİNE DİKKAT EDİNİZ. SÜREÇ İÇİNDE MEB KILAVUZU YAYINLADIĞINDA, TERCİHLERİN NASIL YAPILACAĞI KESİNLEŞECEKTİR.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

kalite-standartlari

EĞİTİMDE KALİTE İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …