Anasayfa / Kaliteye Dair / Lise taban puanları (Güncel-2015)

Lise taban puanları (Güncel-2015)

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Lise taban puanları (Güncel-2015), 2015 yılı lise tapab puanları, 2015 lise puanları
TEOG I VE II. dönem sınavları bitti. Geriye ne kaldı? Sınav sonuçları açıklanacak ve tercihler yapılacak. Peki fen liselerinin taban puanları, Anadolu liselerinin taban puanları, sağlık meslek liselerinin taban puanları, imam hatip liselerinin taban puanları ne? Hangi lise kaç puan ile kapattı? Lise taban puan puanları ne? Bu soruların cevaplarını herkes merak etmeye başladı. İşte size en güncel lise taban puanlarını sunuyoruz. Aşağıdaki linki tıklayarak lise taban puanlarına erişebilirsiniz.

İşte lise taban puanları

2013 ve 2014lise  taban puanlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

ANKARA’DA EN İYİ ORTAOKULLAR (MEMNUNİYETE GÖRE)

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …