Anasayfa / 28.5 hoca / LİSE TERCİH SONUÇLARI (YERLEŞTİRME SONUÇLARI) SAAT KAÇTA AÇIKLANIR?

LİSE TERCİH SONUÇLARI (YERLEŞTİRME SONUÇLARI) SAAT KAÇTA AÇIKLANIR?

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

2019 Lise tercih sonuçları saat kaçta açıklanır? Lise ilk yerleştirme sonuçları 22 Temmuz’da açıklanacak. Veli ve öğrenciler heyecanla hangi liseye yerleştiğini merak ediyor. Peki bu heyecan saat kaçta sonlanacak? Geçmiş yıllarda sınav ve tercih sonuçları genelikler saat 14:00’ten sonra açıklanır idi. Bu yıl sabah saatlerinde açıklanabilir. Tabiki bu sadece tahmin. Tahmin dayanağı da LGS sonuçlarının ilanı da bu yıl sabah saatlerinde gerçekleşti.

Konuyla ilgili youtube kanalında 28.5 hocanın yayınladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Umarız ki hedeflediğiniz liseye yerleşirsiniz. Başarılar.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

5. SINIF GÜNEŞ, DÜNYA VE AY ÜNİTESİ PROJE ÖDEVİ NASIL YAPILIR?

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …