Anasayfa / Kaliteye Dair / Memnun olduğunuz okulları paylaşın okul arayanlara yardımcı olun

Memnun olduğunuz okulları paylaşın okul arayanlara yardımcı olun

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

kaliteliokullar.com/kokul’a ayda yüzbinlerce ziyaretçi okul aramak, daha doğrusu en kaliteli eğitim veren okulları aramak için geliyor. Sizlerle birlikte, kaliteli eğitim veren kurumlara ulaşmak çok daha mümkün olacaktır. O nedenle çok değerli olan okul tecrübe ve memnuniyetlerinizi bizimle “yorum” şeklinde istediğiniz sayfanın sonundan paylaşabilirsiniz. Sitede 5.000’den fazla okul yorumu bulunmaktadır. Sitede yazdığınız yorumlar en geç 8 saat içinde googlede ilk sayfalarda yayınlanmaya başlar ve okul arayan kişiler Google üzerinden yorumlarınızı okuyabilir.

Ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetimizde, sizler de yazı ve yorumlarınızla bize katkı getirebilirsiniz.

Katkılarınız ve değerli paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

LGS SINAVINA GİTMEDEN ÖNCE MUTLAKA İZLEYİN, 28.5 Hoca

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …