Anasayfa / İzmir'de en iyi lise araştırması / Memnuniyete göre Balçova’da en iyi lise araştırması
memnuniyete-gore-balcovada-en-iyi-lise-arastirmasi
memnuniyete-gore-balcovada-en-iyi-lise-arastirmasi

Memnuniyete göre Balçova’da en iyi lise araştırması

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Memnuniyete göre Balçova’da en iyi lise araştırması. İzmir Balçova’da en iyi devlet lisesi araştırması… En başarılı lise hangisi?, En iyi lise hangisi? Lise önerileriniz neler?, Hangi lise en iyi? En iyi liseyi arayanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Balçova’da mı oturuyorsunuz? Ya da bu ilçedeki okulları az da olsa biliyor musunuz? Örneğin çocuğunuzu gönderdiğiniz okul, ya da sizin mezun olduğunuz okul olabilir. O zaman pek çok kişiye çok kolay bir şekilde yardımcı olabilirsiniz. Okulların güçlü ve zayıf yönleri hakkında yorum yazarak, kaliteli okul arayan pek çok veli ve öğrenciye yardımcı olacak bilgiyi sunabilirsiniz.

İzmir Balçova’da en iyi devlet lisesi araştırmasına katkı getirebilirsiniz. Nasıl mı?

Peki hangi konularda bilgi paylaşabilirim?

Örneğin;

Okullara ulaşım nasıl?, Okuldaki eğitimden memnun musunuz? Öğretmenleri nasıl?, Çevresi nasıl?, Güvenlik durumu nasıl?Bunun gibi aklınıza gelebilecek konularda bilgi paylaşabilirsiniz. Mesela İdari kalite, okulun teknolojik donanımı, akademik başarısı gibi konularda da bilgi içeren yorum yazabilirsiniz.

Balçova’da kaliteli eğitim veren liseler sıralaması nasıl yapılacak?

Kalite belirleme çalışmalarında, memnuniyet anketleri önemli yer tutar. Siz değerli veli ve öğrencilerin, kalite yorumları bu nedenle önemli. Bu noktadan hareketle, Balçova’da kaliteli eğitim veren liseleri sizlerin yorumlarınıza göre sıralayacağız. Sıralamada olumlu yorumlar +1, olumsuz yorumlar -1 puan olarak etki edecektir.

Balçova’daki tüm devlet liseler listesi

Balçova’daki tüm devlet liselerini aşağıda listeledik. Peki bunlardan hangilerinin eğitiminden memnunsunuz? Aşağıya üye olmadan, kolayca yorumunuzu yazabilirsiniz.

Kurum Adı

Adres

Telefon

BALÇOVA AHMET HAKKI BALCIOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TELEFERİK MAH. SAKARYA CAD. AH.HAKKI BALCIOĞLU SİTESİ ANA.OTEL. VE TURZ.MES. LİS. BLOK NO: 149 İÇ KAPI NO: 1 BALÇOVA / İZMİR (232) 278 04 34
BALÇOVA ANADOLU LİSESİ ONUR MAH. EREN SK. BALÇOVA ANADOLU SİTESİ LİSESİ BLOK NO: 9. BALÇOVA / İZMİR (232) 259 65 82
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI MÜZİK VE SAHNE SANATLARI LİSESİ İNCİRALTI MAH. YAVUZ BİNGÖL SANAT SK. DEVLET KONSERVATUARI BLOK NO: 2 İÇ KAPI NO: 1 BALÇOVA / İZMİR (232) 412 94 40
NEVVAR SALİH İŞGÖREN ANADOLU LİSESİ TELEFERİK MAH. ÖZSAĞLIK SOKAK NO:6 PK:35330 BALÇOVA/İZMİR (232) 279 20 28
SACİDE AYAZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÇETİN EMEÇ MAH. ÖĞRETMEN RASİME ŞEYHOĞLU SOKAK NO:506 PK:35330 BALÇOVA/İZMİR (232) 272 00 21
SALİH DEDE ANADOLU LİSESİ KORUTÜRK MAH. DEMİRCİ EFE SOKAK NO:132 PK:35330 BALÇOVA/İZMİR (232) 259 61 04
Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

YORUMLARA GÖRE Balçova’da EN İYİ DEVLET LİSELERİ SIRALAMASI

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.
Birinci Sıra: Sıralamalar, sayfa sonuna yorumlar eklendikçe güncellenecektir
İkinci Sıra: Sıralamalar, sayfa sonuna yorumlar eklendikçe güncellenecektir
Üçüncü Sıra: Sıralamalar, sayfa sonuna yorumlar eklendikçe güncellenecektir

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

memnuniyete-gore-bergamada-en-iyi-lise-arastirmasi

Memnuniyete göre Bergama’da en iyi lise araştırması

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …