Anasayfa / İzmir'de en iyi lise araştırması / Memnuniyete göre Bayraklı’da en iyi lise araştırması
memnuniyete-gore-bayraklida-en-iyi-lise-arastirmasi
memnuniyete-gore-bayraklida-en-iyi-lise-arastirmasi

Memnuniyete göre Bayraklı’da en iyi lise araştırması

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Memnuniyete göre Bayraklı’da en iyi lise araştırması. İzmir Bayraklı’da en iyi devlet lisesi araştırması… En başarılı lise hangisi?, En iyi lise hangisi? Lise önerileriniz neler?, Hangi lise en iyi? En iyi liseyi arayanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bayraklı’da mı oturuyorsunuz? Ya da bu ilçedeki okulları az da olsa biliyor musunuz? Örneğin çocuğunuzu gönderdiğiniz okul, ya da sizin mezun olduğunuz okul olabilir. O zaman pek çok kişiye çok kolay bir şekilde yardımcı olabilirsiniz. Okulların güçlü ve zayıf yönleri hakkında yorum yazarak, kaliteli okul arayan pek çok veli ve öğrenciye yardımcı olacak bilgiyi sunabilirsiniz.

İzmir Bayraklı’da en iyi devlet lisesi araştırmasına katkı getirebilirsiniz. Nasıl mı?

Peki hangi konularda bilgi paylaşabilirim?

Örneğin;

Okullara ulaşım nasıl?, Okuldaki eğitimden memnun musunuz? Öğretmenleri nasıl?, Çevresi nasıl?, Güvenlik durumu nasıl?Bunun gibi aklınıza gelebilecek konularda bilgi paylaşabilirsiniz. Mesela İdari kalite, okulun teknolojik donanımı, akademik başarısı gibi konularda da bilgi içeren yorum yazabilirsiniz.

Bayraklı’da kaliteli eğitim veren liseler sıralaması nasıl yapılacak?

Kalite belirleme çalışmalarında, memnuniyet anketleri önemli yer tutar. Siz değerli veli ve öğrencilerin, kalite yorumları bu nedenle önemli. Bu noktadan hareketle, Bayraklı’da kaliteli eğitim veren liseleri sizlerin yorumlarınıza göre sıralayacağız. Sıralamada olumlu yorumlar +1, olumsuz yorumlar -1 puan olarak etki edecektir.

Bayraklı’daki tüm devlet liseler listesi

Bayraklı’daki tüm devlet liselerini aşağıda listeledik. Peki bunlardan hangilerinin eğitiminden memnunsunuz? Aşağıya üye olmadan, kolayca yorumunuzu yazabilirsiniz.

Kurum Adı

Adres

Telefon

BAYRAKLI ALİ OSMAN KONAKÇI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 75. YIL MAH. 1620/39 SOKAK NO:15 PK:35540 BAYRAKLI/İZMİR (232) 353 03 48
BAYRAKLI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ EMEK MAH. ŞEHİT ASTEĞMEN MESUT UZLU SK. NO: 113 BAYRAKLI / İZMİR (232) 367 99 97
BAYRAKLI GÜMÜŞPALA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ORG.NAFİZ GÜRMAN MAH. 7164 SK. NO: 25 İÇ KAPI NO: 1 BAYRAKLI / İZMİR (232) 363 39 38
BAYRAKLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÇİÇEK MAH. 1610. SOKAK NO:28 PK:35020 BAYRAKLI/İZMİR (232) 341 13 08
BAYRAKLI NURİ ATİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ORG.NAFİZ GÜRMAN MAH. 7172. SOKAK NO:22 PK:35510 BAYRAKLI/İZMİR (232) 363 39 39
GAZETECİ ÇETİN ALTAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SOĞUKKUYU MAH. 1847/12 SOKAK NO:7 PK:35520 BAYRAKLI/İZMİR (232) 363 74 75
HALİT ÖZPİRİNÇ ANADOLU LİSESİ ONUR MAH. 7370. SOKAK NO:3 PK:35510 BAYRAKLI/İZMİR (232) 363 44 27
MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ ADALET MAH. 1643/29 SK. NO: 10 İÇ KAPI NO: 1 BAYRAKLI / İZMİR (232) 365 14 66
MUSTAFA KEMAL ANADOLU LİSESİ MANAVKUYU MAH. 274/2 SOKAK NO:1 PK:35040 BAYRAKLI/İZMİR (232) 339 11 87
Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

YORUMLARA GÖRE Bayraklı’da EN İYİ DEVLET LİSELERİ SIRALAMASI

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.
Birinci Sıra: Sıralamalar, sayfa sonuna yorumlar eklendikçe güncellenecektir
İkinci Sıra: Sıralamalar, sayfa sonuna yorumlar eklendikçe güncellenecektir
Üçüncü Sıra: Sıralamalar, sayfa sonuna yorumlar eklendikçe güncellenecektir

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

memnuniyete-gore-bergamada-en-iyi-lise-arastirmasi

Memnuniyete göre Bergama’da en iyi lise araştırması

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …