Anasayfa / Ankara'da kaliteli okullar / Müjgan Karaçalı İlkokulu

Müjgan Karaçalı İlkokulu

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Müjgan Karaçalı İlkokulu, Müjgan Karaçalı İlkokulu yorum,Müjgan Karaçalı İlkokulu kayıt, Müjgan Karaçalı İlkokulu nasıl, Ankara’da en başarılı okullar, Yenimahalle’de en başarılı okul hangisi

Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır.

Okul yetkilisi iseniz kaliteliokullar@gmail.com adresinden okulunuzun sayfası ile ilgili güncel bilgiyi paylaşabilirsiniz.

Bulunduğu İl: Ankara- Yenimahalle

Okul Türü: Devlet

Eğitim türü: İlkokul

Seçilme Nedeni: Akademik başarı

Telefon : 0312 255 08 45/12
Belgegeçer : 312 255 30 60
E-Posta göndermek için tıklayınız
Adres : YENİBATI MAH.2026.CAD.NO. 60 06370 BATIKENT/ANKARA
Ulaşım : Okulumuza Batıkent Metrosu-295 ve 297 no´lu otobüsleri ya da 06 Yenimahalle minibüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Müjgan Karaçalı İlkokulu, Müjgan Karaçalı İlkokulu yorum,Müjgan Karaçalı İlkokulu kayıt, Müjgan Karaçalı İlkokulu nasıl, Ankara'da en başarılı okullar, Yenimahalle'de en başarılı okul hangisi Okul ile ilgili bilgilere aşağıdaki tablodan tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgiler okulun resmi web sayfasından alınmıştır. Okul yetkilisi iseniz kaliteliokullar@gmail.com adresinden okulunuzun sayfası ile ilgili güncel bilgiyi paylaşabilirsiniz. Bulunduğu İl: Ankara- Yenimahalle Okul Türü: Devlet Eğitim türü: İlkokul Seçilme Nedeni: Akademik başarı Telefon : 0312 255 08 45/12 Belgegeçer : 312 255 30 60 E-Posta göndermek için tıklayınız Adres : YENİBATI MAH.2026.CAD.NO. 60 06370 BATIKENT/ANKARA Ulaşım : Okulumuza Batıkent Metrosu-295 ve 297 no´lu otobüsleri ya da 06 Yenimahalle minibüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Müjgan Karaçalı İlkokulu'nun kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Puanlayınız

Okul kalitesini genel olarak değerlendirseniz kaç verirdiniz?

Kalite Puanı

Müjgan Karaçalı İlkokulu'nun verdiği eğitimi kaliteli buluyor musunuz? Okulun güçlü ve zayıf olduğu noktalar neler? Okulun akademik başarısını, öğretmen kalitesini, sosyal faaliyetleri, fiziksel-teknolojik imkanları, ulaşım, güvenlik ve idare kalitesini düşünerek puan verseniz, kalite puanınız kaç olurdu? İsterseniz sayfa sonundan bu okul ile ilgili kalite yorumu yazabilirsiniz (Siteye üye olmanıza gerek yoktur).

User Rating: 2.91 ( 11 votes)
Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

yenikoy-orfi-cetinkaya-ilkokulu-kaliteliokullarcom

Yeniköy Örfi Çetinkaya İlkokulu-ortaokulu

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …