Anasayfa / 28.5 hoca / NAKİLLERDE LİSE TABAN PUANLARI NASIL DEĞİŞİR? 2018 ÖRNEĞİ

NAKİLLERDE LİSE TABAN PUANLARI NASIL DEĞİŞİR? 2018 ÖRNEĞİ

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih danışmanlığı, okul araştırmaları ve eğitime dair haberleri video forum tadında sunan kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

2018 Yılı Lise Nakillerinde Lise taban puanları nasıl değişmiş? nasıl değişebilir? 2018 Nakil verileri sizlere az da olsa liselerin nakillerde taban puanlarının nasıl değişebileceğini gösterebilir.

2018 lise 1. nakil dönemi lise taban puanları, 2018 lise 2. nakil dönemi taban puanları, 2018 yılı lise 4. nakil dönemi taban puanları nedir? sorularına “Eğitim Video Forum” kanalımızda 28.5 hoca sizler için “videoforum” halinde yayınladı. Videoforumlara video altından yorum yazabilir aklınıza takılanları eğitim uzmanımıza sorabilirsiniz.

Hayalinizdeki liseyi nakillerde kazanmanız dileğiyle…

İşte nakillerde taban puanlarının değişimi (2018 örneği)

Not: “EĞİTİM VİDEO FORUM” YOUTUBE KANALIMIZDIR…

“İSTANBUL’DA LİSELERİN NAKİLLERDE PUAN DEĞİŞİMİ GEÇEN YIL NASIL OLMUŞ?” isimli videoda İstanbul’daki liselere nakil isteyecek olanlara yardımcı olmayı amaçlıyorum. Video içeriklerimizi faydalı buluyorsanız desteğinizi esirgemeyiniz. Bu videoda değindiğimiz tema ve sorular şu şekilde listelenebilir: #İstanbul‘da lise nakilleri, İstanbul’da x lisesinin puanları 2018 lise nakillerinde nasıl değişmiş?, #2019 lgs, #2019 lgs tercihleri, #lgs nakil, #2018 lise nakilleri İlginiz için teşekkür eder, başarılar dilerim.

“ANKARA’DAKİ LİSELERİN TABAN PUANLARI GEÇEN YIL NAKİLLERDE NASIL DEĞİŞMİŞ?” isimli videoda Ankara’da lise nakil tercihi yapmayı düşünenler için tercih sürecinde yardımcı olabilecek lise nakil taban puanları ile ilgili sizlere yardımcı olmayı amaçlıyorum. Video içeriklerimizi faydalı buluyorsanız desteğinizi esirgemeyiniz. Bu videoda değindiğimiz tema ve sorular şu şekilde listelenebilir: 2018 yılı Ankara’daki liselerin taban puanları nakillerde nasıl değişmiş?, 2018 yılı Ankara X lisesi 1. nakillerde taban puanlar, Ankara’daki liselerin nakillerdeki taban puanları, Nakil dönemlerinde Ankara’da x lisesinin taban puanı düşer mi? İlginiz için teşekkür eder, başarılar dilerim.

“İZMİR’DEKİ LİSELERİN NAKİLLERDE TABAN PUANLARI NASIL DEĞİŞTİ? ” isimli videoda İzmir’de bulunan liseleri nakil dönemlerinde tercih etmek isteyenlere yardımcı olmayı amaçlıyorum. Video içeriklerimizi faydalı buluyorsanız desteğinizi esirgemeyiniz. Bu videoda değindiğimiz tema ve sorular şu şekilde listelenebilir: İzmir’de lise tercihi, İzmir lise nakilleri, Lise nakil dönemleri, 2018 yılı 1. nakil sonuçları, 2018 yılı 2. nakil sonuçları, 2018 yılı 4. nakil sonuçları, lise nakilleri nasıl yapılacak?, nakillerde x lisesinin puanı düşer mi? İlginiz için teşekkür eder, başarılar dilerim.

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

5. SINIF GÜNEŞ, DÜNYA VE AY ÜNİTESİ PROJE ÖDEVİ NASIL YAPILIR?

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de...Tercih …