Anasayfa / Kahramanmaraş'ta kaliteli okullar / Nurhak’ta kaliteli okullar ve okul yorumlarınız

Nurhak’ta kaliteli okullar ve okul yorumlarınız

Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

Nurhak’ta kaliteli okullar ve okul yorumlarınız sayfasında; Nurhak’ta eğitimi iyi okulların adları aşağıda verilmiştir. Nurhak’ta en iyi ilkokul hangisi, Nurhak’ta de en iyi ortaokul, en iyi lise, en başarılı ortaokul hangisi, Nurhak’ta hangi okulu tavsiye edersiniz , Nurhak’ta en iyi anadolu lisesi hangisi gibi pek çok soru sizler tarafından sorulmaktadır. Bu noktada kaliteliokullar.com/kokul olarak kendi araştırmamız sonucunu aşağıdaki tabloda vermeye çalışacağız. Ancak sizlerinde yorum şeklinde  katkılarınız, kaliteli okul arayanlara yardımcı olacaktır.

Tabloda yer alan/alacak olan okulların seçimlerinde okulların akademik başarıları (SBS,LYS vb. sınav başarıları) öncelikli olarak dikkate alınmıştır. Bir okulun eğitim kalitesi şüphesiz sadece sınav başarısıyla ölçülmez. Okullardaki öğretmen niteliği, fiziksel imkanlar, sosyal aktiviteler, veli ve öğrenci yorumları gibi etkenler de önemlidir. Bu noktada sizlerde bildiğiniz okullar hakkında bilgi paylaşabilirsiniz.

Okul Düzey ve Çeşitleri Devlet Neden kaliteli Özel Neden

kaliteli

Okul Öncesi        
İlkokullar      
Ortaokullar        
Meslek Liseleri        
Öğretmen Liseleri        
Anadolu Liseleri        
Fen Liseleri        
Sosyal Bilimler Liseleri        
Diğer lise türleri        
       

***”Neden kaliteli:” kısmında okulun eklenme nedeni kısaltılarak verilmektedir.

(S.B.: Sınav başarısı; K.B.: Kalite belgesi; Y.B.: yarışma başarısı; ÖVY: Öğrenci-veli yorumu)

 

Peki siz Nurhak’ta okul önermek ister misiniz? Okul önerin, okul arayanlara yardımcı olun!

Okul önermek istiyorsanız ya da yorum yapmak isterseniz bu sayfanın altında yer alan “yorum yaz” kısmına (sadece isim kısmını doldurarak) yazabilirsiniz. Böylece bu ilçede kaliteli anaokulu, ilkokul, lise arayanlara yaptığınız yorumlarla katkı getirmiş, yardımcı olmuş olacaksınız.

Gösterdiğiniz ilgi ve ayırdığınız zaman için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaliteli bir okul hangi özellikleri taşımalıdır? Ankete katılmak ve eğitimde kalite için bir nebze destek olmak için 1 dk'nızı ayırmak için tıklayınız.

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Özel ders tadında uzmanından ücretsiz "Liseye hazırlık Fen Video Dersleri" Kanala ücretsiz abone olarak, videolardan anında haberdar olabilirsiniz

Eğitimde Kalite Artışına Katkı ve Araştırma Videolarımızdan Haberdar Olmak için Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

Kahramanmaraş merkez’de kaliteli okullar ve okul yorumlarınız

Eğitimde kalite artışına katkı için 1 dk ayırır mısınız? Anket-tıklayınız-(kaliteliokullar.com araştırma birimi)  Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... …