Anasayfa / Öğrenci Köşesi / Öğretmen sorunları yazı dizisi

Öğretmen sorunları yazı dizisi

okul-yorumu-ekle

Eğitimde kalite isteniliyorsa, bunun önemli bir değişkeni olan öğretmen boyutu da dikkate alınmalıdır. Eğitim programlarınız, yönetimiz, okul binalarınız vs ne kadar gelişmiş ve donanımlı olursa olsun, bunları kullanacak olan öğretmenleriniz hem ruhen, bedenen, zihnen hazır değilse alacağınız verim düşük olacaktır. Bu bağlamda öğretmenlerin yaşadığı sorunlardan bazılarını aşağıda maddeler halinde vereceğiz. Yazıların başlıklarına tıkladığınızda ilgili yazılara ulaşabilirsiniz. Siz de bir eğitimci iseniz ve sesinizi sitemiz aracılığıyla duyurmak istiyorsanız yazınızı bize kaliteliokullar@gmail.com adresinden ulaştırabilir ya da bu sayfanın sonunda yer alan yorum ekle kısmından fikrinizi yazabilirsiniz. Yazılarımız çoğaldıkça aşağıya eklenecektir.

*Öğretmenlik mesleğinin toplumdaki yeri

Hakkında kokul

Doğduğundan beri hep okulda. 5 yıl anaokulu, 5 yıl ilkokul, 3 yıl ortaokul, 4 yıl lise, 4 yıl üniversite, 3,5 yıl yüksek lisans, 6 yıl doktora. Eğitim ile iç içe geçen 30 küsür yılı devirmiş. Eğitimde kalite için 2012 yılı Kasım ayından itibaren, boş zamanlarımda, elinden geldiğince kaliteliokullar.com'da veli ve öğrencilere kaliteli okul bulmada gönüllü yardımcı olmaya çalışan bir eğitimci. Veli, öğrenci ve öğretmenlerin okul memnuniyetlerini paylaştığı kaliteliokullar.com sitesinin kurucusu.

Buna da göz atınız

Kaynaştırma eğitimi için güzel bir sistem

Kaynaştırma eğitimi ile özel eğitime ihtiyacı olan öğrenciler topluma daha iyi uyum sağlayabilir, ilgi ve …

...BİR YORUM, BİNLERCE YARDIM...

Bir yorumunuz ile kaliteli okul arayan binlerce kişiye yardım edecek bilgiyi sunabilirsiniz.

*Amaç: Sitemizde yer alan araştırmalar ile veli ve öğrencilerin kaliteli eğitim veren okulları bulmalarını kolaylaştırmaktır. Sitemizde ziyaretçilerden gelen binlerce okul yorumu bulunmaktadır. En güncel okul bilgilerine ulaşmada sizlerin bilgi ve memnuniyet içeren yorumları çok önemlidir. Bu çerçevede siz değerli ziyaretçilerin, eğitiminden memnun kaldığı okullar hakkındaki yorumları, binlerce kişiye yardımcı olmaktadır. İl ve ilçelere göre kaliteli okullar ve okul önerileri için tıklayınız.

**Uyarı: Sitemizdeki okul yorumları ziyaretçilere ait olup, tüm sorumluluk yazan kişiye aittir. Olumlu ve olumsuz yorumlar belirli kurallar çerçevesinde objektif olarak onaylanmaktadır. Söz konusu kuralları sayfa sonundaki " Site kuralları " menüsünden okuyabilirsiniz. Okul yetkilileri, kurumları ile ilgili yorumlara cevap verebilir. Kurallar ile ilgili detaylar ve uygunsuz yorum şikayeti için tıklayınız. Sitemizde uyar ve kaldır prensibi geçerlidir. Şikayetlerinize 3 gün içinde dönüş yapılır. İletişim: kaliteliokullar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.